anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drukarka termiczna etykiet jaką polecacie?

I--PGBUD--I
#9 Pomysłodawca#

witam, chciałbym przejść na drukowanie etykiet inpost na etykieciarce. Jaką drukarkę termiczną polecicie i w jaki sposób zmienić rozmiar etykiety inpost ze standardowej na taką która pasować będzie do rozmiaru etykiety.

pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

www_bioxi_pl
#1 Nowicjusz#

polecam zebrę bo ma pamięć 16 ram ale kosztuje trochę

alternatywa to Toschiba ( mam 2 szt  ) ale jak braknie papieru to po wymianie nie ma w pamieci co ma wydrukowac dalej ale kosztuje 350 zl a nie 800

rodzaj etykiety zmieniasz w baslinkerze ( jeżeli posiadasz) lub w momencie wydruku

oznacz moderatorów

I--PGBUD--I
#9 Pomysłodawca#

a jakiś konkretny model? i co to ten basklinker?

oznacz moderatorów

Rolmetsc
#9 Pomysłodawca#

Ja używam taniego xprintera kupionego kilka lat temu na Ali. Myślałem że to tymczasowe rozwiązanie bo trochę tego drukuję co miesiąc ale chodzi bez zarzutu i nie chce się zepsuć ;). Jeśli kiedyś padnie to pewnie kupie coś podobnego bo nie widzę sensu przepłacania za zebre. Co do rozmiaru to wybiera się rodzaj etykiety przy wydruku w inpost, etykieta wyświetla się w pdf a wymiary masz już wcześniej na sztywno ustawione w paramterach drukarki więc raz ustawiasz, a potem zapominasz i tylko drukujesz.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja w firmie używam 2 Zebry ZM400 i ZT220 (tylko że termotransferowe) na jednej drukujemy etykiety a na drugiej listy przewozowe (DPD/InPost). W razie awarii mam etykiety samoprzylepne A4 podzielone na 4 i po przestawieniu w drukarce laserowej Ricoch też bardzo dobrze nam to wychodzi. W jednej czy w drugiej opcji rozmiary etykiet ustawiasz w ustawieniach ale format etykiety wybierasz A6.

oznacz moderatorów