anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dwa numery przesyłek do jednej paczki

MAMY ROZWIĄZANIE!
evee-anime
#10 Popularyzator#

Wczoraj drukowałam etykietę  do przesyłki  Pocztex i do jednej przesyłki wyskoczyły mi 2 nr przesyłki. Kupiony był jeden przedmiot  wydrukowałam jedną i nakleiłam na paczkę. dopiero w numerach przesyłki na allegro zobaczyłam ,że są dwa.  O co chodzi?  Jak to się stało? Może mi ktoś pomóc zrozumieć?Screenshot 2022-10-24 at 15-26-52 Zamówienia.png

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
kostas11
#21 Demiurg#

@evee-anime a nie było tak że wkleiłaś ręcznie ( może inny numer )  a po nadaniu uzupełnił się automatycznie prawidłowy numer ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

nie...wszystko automatycznie pobiera z allegro przez wza  i miałam tylko jedną pzaczkę na Pocztex tego dnia

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@evee-anime pytam bo zdjęć nie widzimy, wezwiemy wsparcie   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

ok  dziękuję

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A może podzieliło jeden zakup na dwie wysyłki.🤔

oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

jak?😅jeden przedmiot był zamówiony

oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 
7397dfd0-52fd-11ed-b5be-87a91faf902c  chodzi o to zamówienie i co z tym drugim nr przesyłki mam zrobić?
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@evee-anime, może to wynikać z problemów z nadawaniem przesyłek Poczty Polskiej (do wczoraj do 15). Sprawdziłam to zamówienie i widzę tylko jeden numer do śledzenia paczki. 

Gdyby taka sytuacja miała miejsce w przyszłości, wystarczy, że usuniesz jeden numer nadania. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

usunęłam jeden nr  ale w wysyłkach mam,że 1 z dwóch oczekuje na nadanie :((

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@evee-anime Nadawałaś paczki przez Wysyłam z Allegro? W systemie widzę informację tylko o jednej przesyłce (o numerze 00159007738206731937). Ma ona status "W doręczeniu".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

Tak przez wza.  usunąłam jeden nr przesyłki ręcznie ale pokazuje mi się to  Przesyłka nadana z drugim numerem jest już doręczonaScreenshot 2022-10-26 at 13-15-09 Zamówienia.pngScreenshot 2022-10-26 at 13-15-09 Zamówienia.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@evee-anime Nie martw się, w raporcie ze statystykami terminowych wysyłek jest brany pod uwagę numer nadania z końcówką 937 (dostarczona paczka). 

Jeśli etykieta z numerem zamówienia z końcówką 999 nie została zeskanowana, to nie będą naliczane opłaty za wysyłkę. 

Ta sytuacja nie ma i nie będzie miała negatywnego wpływu na wynik w jakości. Zamówienie zostało zrealizowane w terminie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka  

Trochę śmiesznie brzmi to co piszesz, skoro wszystkie przesyłki pocztowe od soboty mają status oczekujących na nadanie a parametr wysyłki w terminie mamy coraz gorszy.  Prawda jest taka,  że każda przesyłka pocztowa, którą nada @evee-anime  będzie miała negatywny wpływ na wynik w jakości. Nie ma co tutaj zaklinać rzeczywistości 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów
evee-anime
#10 Popularyzator#

jeszcze  nie zauważyłam aby miało wpływ     mam nadzieję że tak pozostanie :)))

oznacz moderatorów