anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwie umowy z pocztą, pobieranie przesyłek

SomePatience
#8 Zapaleniec#

Cześć,

mam dwie umowy z pocztą, dla uproszczenia umowa nr 1 jest na listy polecone, umowa nr 2 na odbiór w żabce. Mam dwa zamówienia, jedno list polecony, drugie żabka. Jeżeli pobieram zamówienia w EN z umowy nr 1 to pobierają mi się również  zamówienia z umowy nr 2 (ale tu ich nadać nie mogę). po usunięciu tych nie na tą umowę nie mogę ich pobrać na drugim koncie(nie widać ich). Udało mi się to zrobić przez Allegro, ale wolałabym nadawać bezpośrednio przez EN, da się to jakoś rozwiązać?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

SomePatience adlaczego nie możesz nadać na1koncie . Mam też 2 umowy i puszczam wszystko z 1konta EN

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SomePatience to nie usuwaj po zassaniu, nadaj list a na drugim koncie zassij ponownie i nadaj żabkę 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SomePatience
#8 Zapaleniec#

@mdrogeriabo mi wyskakuje błędna przesyłka i się nie da. Z obu możesz wysyłać wszystko czy tylko z jednego przechodzi?

@kostas11wydaje mi się, że nie usunęłam za pierwszym razem, ale sprawdzę przy kolejnym nadawaniu 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

SomePatience skontaktuj się z opiekunem niech Ci odpowiednio ustawi system . Jak pisałem mam również 2 umowy i wszystko śmiga na jednym EN.

oznacz moderatorów