anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dylemat. Czy sprzedawać kupującemu z Białorusi ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ziolko39
#21 Demiurg#

Tak, jak w tytule. Wg, numeru telefonu > jest to telefon z Białorusi. Wygrał licytację > jeszcze nie opłacił.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Nad_Pilica
#12 Orędownik#

Jak opozycjonista sprzedaj, jak reżimowiec nie.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Człowiek może być normalny zwłaszcza że ludzie tam nie popierają władzy . Skontaktuj się z nim bo może przebywa u nas w kraju . Czy w ogóle zapłaci tego pewności nie mam bo sam miałem takich co wygrywali i nie płacili z tamtych stron .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Nad_Pilica A to można poznac po imieniu i nazwisku ?

@kolekcjoner608 Poczekam, bo dałem w opisie "czekam na wpłatę 5 dni" > może zapłaci > zobaczę wtedy sdres do wysyłki. A dzwionił nie będę bo to białoruski numer i nie wiem gdzie jest właściciel > w Polsce czy u siebie ?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Szerze to raz miałem nawet takiego co ku mojemu zdziwieniu skontaktował się ze mną że chce odebrać osobiście ,wyglądało to na zwykły bajer a klient jadąc TIR-em tranzytem przez nasz kraj podjechał pod moją firmę i odebrał zakupione pozycje  ,może i ty nie będziesz miał problemu .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

Tu nie chodzi o to czy zapłaci, czy nie > tym się akurat nie przejmuję. Chodzi mi o kraj pochodzenia kupca > popieranie "wiadomo kogo"

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Jak nazywa się łukaszenka to mu nie sprzedawaj  😂 jak będzie się upierał powiedz, że pies się dowiedział kto kupił i 💩 na przedmiot

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 dowaliłeś , ja bym nie wyłał .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

Dzsięki wsszystkim za sugestie.

oznacz moderatorów