anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dzięki Allegro targowiska wracają do łask

renifer611
#9 Pomysłodawca#

Przed rozkwitem Allegro z przyjemnością chodziło się na miejskie  targowiska,zwłaszcza frajda dla kolekcjonerów,miłośników książek,bibelotów. Niedziela zawsze skupiała wielu sprzedających i kupujących,ba ciężko było przechodzić miedzy stoiskami a straż miejska rozganiała sprzedawców z przed targowiska.

Kiedy już wiele osób oswoiło się z Allegro już trudniej było kupić dobrą książkę,starą filiżankę,używanego zegarka ,film,na pytanie ,czy stały sprzedawca będzie miał książki słyszałam tylko -Pani tutaj sprzedam za grosze a na Allegro zawsze mam więcej i nie muszę stać cały dzień.

Ostatnio szukałam książek używanych sprzedawców gdzie zawsze się zaopatrywałam-nie ma ,bibeloty tańsze-nie ma, Patrzę na starocie ceny nie do przyjęcia,coraz to mniej aukcji,albo aukcja z minimalną kwotą,Allegro jeszcze bada wprowadzenie zasad domu aukcyjnego,rozmawiam z znajomymi bardzo dużo wraca na targowiska, płaci placowe i twierdzi że- Allegro?Tutaj sprzedam więcej i więcej mam zarobku no i kontakt bezpośredni. Faktycznie targowiska co tydzień pełniejsze, kupiłam wreszcie tanią książkę, a znajomi chwalili się tanimi kolekcjonerskimi zdobyczami.

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

konto zamknięte
Nie dotyczy

Prawdziwe, a to takie śmieszne 😄

Wiedzmin1

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@konto zamknięte "poszedł Tuwimem".. 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte   Kurde....,   jak  Ty  to ze  starszej mowy  przetłumaczyłeś?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

to obrazek z Wieśka Czy 😮

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Nie z Wieśka, ale w tematyce Wieśka i  ładnie zrobiony

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ah tak 😮

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@pulkownik66   No,  no...  Tego nie znałem frown  Uczono mnie kiedyś Tuwima, ale nie tego !

Dobre !!laughing

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@br.

Takie dobre i mocne, że do dziś cenzurują. Na YT jest świetne wykonanie - ale niepełne. Na co bardziej antyklerykalne fragmenty spuszcza się zasłonę milczenia nawet w XXI wieku frown

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No to na targ z.....gołą du.....

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

*pip*ą 😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@renifer611  allegro dąży aby było tylko kup teraz i tylko nowe przedmioty ( najlepiej drogie). Ma nie być targowiskiem tylko sklepem. Dlatego te fajne zmiany ( kolejne!) od 01.09. Cel jeden : wywalić starocie i licytacje z serwisu 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

no tak, bo na tym się nie zarabia 😮 a oni patrzą na hajs, który z nowych rzeczy zgarną większy 😮 bo lepiej mieć jeden przejazd za 100zł niż 10 przejazdów po 10zł 🚕

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash, zostanie tylko Strefa Marek i oficjalne sklepy producentów😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jakby mieli trochę odwagi to sami by powiedzieli gdzie nas sprzedawców staroci mają i co o nas myślą a nie walić nam kłody pod nogi abyśmy sami stąd odeszli

oznacz moderatorów

renifer611
#9 Pomysłodawca#

Nowych przedmiotów też już nie będzie się opłacało kupować bo przy takich prowizjach,wzrastają ceny gdzie w stacjonarnym sklepie jest taniej ,często są wyprzedaże . Z przyzwyczajenia zakupy to tylko Allegro no i mam smarta  kupiłam sztuczny trawnik,który okazał się droższy niż w sklepie obok miejsca zamieszkania.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@pinsplash   "Ma nie być targowiskiem tylko sklepem" 

Jeśli tak  się stanie  to  przestanie być  tym  czym było i  będzie  się powoli  staczać.  Sklepów jest u nas dostatek,  pewnie jeszcze niejeden się  zmiesci  ale  to nie będzie to co było. Żadne promocje nie pomogą,  to nie Media-media  ani  Biedronka.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pinsplash

I w ten sposób strzelą sobie w stopę. Z bazooki. Skutki będą opłakane, dla Allegro też.

Z finansowego punktu widzenia jeden telewizor to więcej niż trzy książki, osiem pocztówek i dwie mapy razem wzięte.

Z psychologicznego punktu widzenia jest inaczej. Klient, który do tej pory robił cztery zakupy na Allegro, teraz zrobi jeden zakup tutaj, a trzy gdzie indziej. Taki klient szybko przyzwyczai się kupować gdzie indziej - tym bardziej, jeśli zauważy, że gdzie indziej jest taniej.

Takie budowanie lojalności przy pomocy buldożerów nie wróży dobrze.

Nie rozumiem tego. Tyle lat budowania wizerunku serwisu, gdzie jest wszystko, a teraz wjeżdżają buldożery?

Mam jednak nadzieję, że nie będzie aż tak źlesmile

oznacz moderatorów