anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwne dźwięki po wejściu na forum sprzedawców. O co może chodzić?

Client:79179573
#16 Inspirator#

Od wczorajszego popołudnia po wejściu na "zjednoczonych" i inne fora sprzedawców słyszę dziwne dźwięki. Coś jakby serie wybuchów albo głośnych pęknięć. Czy to może mieć związek z tym komunikatem: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/od-1-lipca-bedziemy-doliczac-rekompensaty-z-programu-ochrony-ku... ?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:79179573 po mojemu ok. zamiast blokady i rachunku sam rachunek .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:79179573 na szczęście chodzi tylko o niedostarczony produkt 🙂

Wnioski o zwrot pieniędzy z Programu Ochrony Kupujących, złożone z powodu niedostarczonego zamówienia, zaakceptujemy, gdy kupujący opłaci swoje zamówienie i:

  • minie termin na dostarczenie zamówienia
  • sprzedający nie dostarczy towaru ani nie zwróci pieniędzy kupującemu
  • sprzedający nie wyjaśni problemu z kupującym.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Client:79179573 Co takiego dziwnego w tym widzisz? Uczciwi sprzedawcy nie mają się czego obawiać, a oszust ma to gdzieś i tak nie zwróci tych pieniędzy Allegro tylko założy nowe konto na kolejnego słupa i dalej będzie cieszył się życiem. 

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

fszycho.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Agent051 dokładnie tak jak piszesz, a najlepsze jestem to, że te wypłaty z programu pokryją uczciwych sprzedawcy, którzy byli wielokrotnie lekceważeni również na tym forum.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wnioski o zwrot pieniędzy z Programu Ochrony Kupujących, złożone z powodu niedostarczonego zamówienia, zaakceptujemy, gdy kupujący opłaci swoje zamówienie i:

  • minie termin na dostarczenie zamówienia

Ciekawe, co w tym przypadku oznacza "termin na dostarczenie". Będzie to data podana w zakładce Dostawa? Bo ten termin jest rzekomo, zdaniem Allegro, "przewidywany", czyli tak naprawdę nie wiadomo jaki 🙂

A może nagle daty tam podane staną się wiążące?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 Miałem bardzo podobne pytanie / wrażenie.  Jak będzie liczony ten termin? 🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplashtermin reguluje rozporządzenie Ministra Transportu , cała reszta może być tylko prawdopodobna .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 @pinsplash @mdrogeria  jest to tylko regulaminowa zmiana, a zasady pozostają te same - czas dostawy weryfikujemy w ten sam sposób. 
Wiążąca informacja dotycząca terminu dostawy nadal pozostaje w zakładce "dostawa". 
Także od sprzedającego zależy jaki czas dostawy ustali i na tej podstawie będzie weryfikowany wniosek, nie na terminie przewidywanym przez Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@la_nika Sprzedający ustala czas wysyłki, a czas dostawy to samowolka Allegro. 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Też miałem taki czas, że słyszałem "głosy". Terapia - i już dobrze. Nic nie słyszę. Czytam z ust.🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@DECO-MASTER  glosy słyszeć - trzeba sie leczyć. 

Ale ja to podchodzę do tego w ten sposób : Jak chcesz dziś z kimś mądrym pogadać, to najlepiej pogadaj sam ze sobą.

Czyli wewnętrzne słyszenie glosów nie oznacza choroby a intensywną dyskusję pomiędzy dwiema mądrymi jednostkami Tobą i Twoim Ego. 🙂 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@AptekaNatolinska

Trochę się wstydzę, bo to burzliwe dyskusje są. Minęły już wprawdzie czasy, kiedy osoba ze słuchawką w uchu, gadająca niby do siebie, wzbudzała niezdrowe zainteresowanie, jednak ja, człowiek "starej daty" nieco się krępuję.😁

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@xyz96

To bardzo możliwe, co piszesz. Bardziej prawdopodobne przypuszczam, że Allegro będzie tą datą manipulować według własnych potrzeb, a termin słusznie wskazujesz, będzie nie wiadomo jaki.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  co w tym przypadku oznacza "termin na dostarczenie". 

oznacz moderatorów

GaJoo1
#9 Pomysłodawca#

@Client:79179573 Bardzo marna prowokacja 🙂

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@GaJoo1

Dlaczego?

Każdą teorię trzeba rozważyć.😁

Autor tematu dyskretnie zmieścił drugie dno tego naczynia, a reszta zagląda i sprawdza.

Co w tym widzisz złego?😉

oznacz moderatorów

GaJoo1
#9 Pomysłodawca#

@DECO-MASTER Gdybyś załapał to drugie dno tej wypowiedzi to byś zrozumiał. Nie neguje przekazanej informacji, a sposób w jaki to zostało zrobione.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@GaJoo1

Wyluzuj. A w jakim tonie ja tu piszę? 😉

oznacz moderatorów