anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dziwne zakupy i zworty

RED
#21 Demiurg#

obecnie obserwuję dziwne zakupy u nas produktów, których cena jest specjalnie mocno podwyższona bo czekamy na ich dostawę u dystrybutorów (są wystawiane w ilości 1szt), a konkurencja sprzedaje je dużo taniej

następnie są wykonywane ich zwroty i czasami zakładane dyskusje

zwracany towar nosi ślady używania

moja paranoja poparta długoletnim doświadczeniem w handlu mówi mi, że coś jest nie tak

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

w mojej branży różnica cen np. na spodniach to 40 zł z konkurencją chyba dlatego ze konkurencja ma je jeszcze po starych cenach .Jeśli chodzi o zwroty to plaga towar zwracany praktycznie 80% opakowań zniszczonych stan tez nie zawsze jest dobry. Nie mówię już o przytrzymywaniu towaru po co trzymać spodnie 3 tygodnie które nie pasują  .Już kiedyś była mowa żeby darmowy zwrot był do 5 dni .Zwroty towary za 15 zł tez lekka przesada .Dyskusji masa ........Juz zaczęliśmy dodawać klientów do czarnej listy którzy otwierają karton z butami z drugiej strony albo odrywają metki  przy przymierzaniu spodni .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

ja to widzę inaczej

wg mnie są to próby darmowej wymiany towarów na sprawny przy wykorzystaniu mechanizmów zwrotów alegro

 

masz produkt, który Ci nie działa - znajdujesz sprzedawce z najdroższym towarem najlepiej oferującym go w ilościach pojedynczych

kupujesz, po jakimś czasie robisz zwrot, reklamację

sprzedawca Ci go wymieni - profit

sprzedawca Ci odda pieniądze - profit

sprzedawca Ci spartoli proces reklamacji - pok odda pieniądze - profit

oznacz moderatorów