anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwny przycisk "Przeszukaj moje Allegro"

adiesel
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich,

Kilka dni temu w widoku moich ofert u góry po prawej pojawił się tajemniczy przycisk "przeszukaj moje Allegro".

Choćbym nie wiem co zrobiła, cały czas świeci się na czerwono z ilością powiadomień "2" i niezmiernie mnie irytuje.

Pod przyciskiem kryją się oczywiście bzdurne informacje od Allegro, ale nawet po przeczytaniu każdej z nich przycisk wciąż się świeci na czerwono.

Czy ktoś wie, jak to wyłączyć? 

Pozdrawiam Sprzedawów,

Katarzyna

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@adiesel, czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu, na którym widać przycisk wraz z powiadomieniami?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

adiesel
#8 Zapaleniec#
 

screen.png

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@adiesel, dziękuję 🙂 Cyfra pokazuje ilość linków z flagą nowe - widzisz to tak, a nie inaczej, bo pod tym przyciskiem masz dwa linki. O tym informuje ta ikonka, liczba nie zniknie, bo linków nie da się odklikać tak, jak nowych wiadomości.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@mr_oma czy możesz jasno i przejrzyście wyjaśnić w jakim celu jest to nam potrzebne i dlaczego nie można odklikać linków? Ja mam 5 linków i jeszcze dodatkowo 3 linki: do pomocy, do gadane i do szkoleń, a i tak wyświetla mi się na fladze cyferka 2, więc twoje tłumaczenie nie jest prawdziwe tylko ma na celu zbycie osoby pytającej.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Agent051, ma to na celu pokazanie powiadomień o ważnych zmianach wprowadzanych na Allegro. Jest to powiadomienie informacyjne i dopóki systemowo powiadomienia nie stracą flagi "nowe", będzie się pojawiać stosowna cyfra.

powiadomienia1.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@mr_oma trzeba było tak od razu. Swoją drogą jeśli chodzi o nowe wysyłam z Allegro to nie ma się czym chwalić.

oznacz moderatorów

adiesel
#8 Zapaleniec#

"Ma to na celu pokazanie powiadomień o ważnych zmianach"??? Serio???

oznacz moderatorów