anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EAN wartość wymagana

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Wystawiam stare używane książki bez EAN. Przy każdej pozycji wyskakuje mi informacja Numer EAN wypełniony niepoprawnie. Wylogowuję się z serwisu, wracam do tej samej pozycji i udaje się ją wystawić bez EAN. Kolejna książka i problem się powtarza. Próbowałam już wszystkiego, restartowałam komputer, usuwałam ciasteczka i wciąż EAN - Wartość jest wymagana a po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu wystawiam. Czy Allegro testuje moją cierpliwość, czy o co chodzi ? 🙂 

@nat_not  proszę o pomoc bo tak się nie da pracować 🙂

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
konto zamknięte
Nie dotyczy

a jakby tak wziąć Pierwsze z Brzegu cyferki albo 0000? 😮

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Możliwe jest wpisanie tylko istniejącego EAN . Jeśli EAN jest 9788381691666 to nawet jak na końcu zamienię tylko jedną cyferkę wyskakuje info o nieprawidłowym kodzie. No dramat. Wyloguj, zaloguj i tak w kółko 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

awww 😞 biedna Kama 😞 <przytula> 🤗

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@nat_not  Ponowię prośbę o pomoc. Problem jest nadal, nie mogę wystawiać bo domaga się wpisania EAN. Po ponownym zalogowaniu wystawiam zapisaną aukcję  i tak na okrągło .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg Konsultuję tę sprawę. Kiedy tylko odtrzymam odpowiedź, odezwę się tutaj. Przepraszam, że to trwa tak długo 💐

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@nat_not  Najważniejsze, że działacie 🙂 Dziękuję

_____________
Kama
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg Już wiem co jest przyczyną Twojego problemu - zaczęłaś wystawiać książki w momencie, gdy wyłączyliśmy testowanie obowiązkowego parametru EAN.

Po przelogowaniu problem już nie powinien występować. Możesz też wyczyścić ciasteczka w przeglądarce. Przepraszam za te niedogdności. 
   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@nat_not  Działa !!!  3 książki weszły gładko nawet bez przelogowania 😎 Wielkie dzięki. Wczoraj nic nie pomagało, ni ciasteczka ni nawet restart komputera.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg Super!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
radek_turkiewicz
#8 Zapaleniec#

dzień dobry, niestety ten sam problem, wystawiam stare cd, niektóre bez EAN. no i okazuje się, że automatyczne ponowne wystawienie nie działa bo nie ma EAN. A jak znaleźć EAN skoro na cd tego nie ma? to są jakieś jaja? 

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@radek_turkiewicz

Warto chyba, żebyś założył nowy wątek - w tym tutaj, z marca, w dodatku oznaczonym jako rozwiązany, masz nikłe szanse.

Książki wybroniły się przed obowiązkowym EAN w ten sposób, że będzie on tylko dla "produktów" (wrrrr...) z parametrem "Nowy". Chyba warto zasugerować rozszerzenie tej zasady na płyty CD.

Może to co da, kto wie?

Moim zdaniem nie powinno być tak, że czegoś, co nie jest zabronione regulaminem, nie da się wystawić.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@radek_turkiewicz Jeżeli płyta nie ma EAN-u, a w tej kategorii jest wymagany do wystawienia oferty, możesz pozyskać kod od organizacji GS1.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Kod EAN to nic innego jak kod kreskowy. Niestety jest to wartość wymagana od niedawna przez Allegro i nie da się bez tego wystawiać.

oznacz moderatorów
rascal_mce
#2 Obserwator#

Słucham? Jako użytkownik mam jeszcze płacić za wystawienie jakichś śmiesznych kodów? Czy wy już do końca odlecieliście?

oznacz moderatorów
sonia74
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo!!!! Najgorzej jest w próbach ponownego wystawiania przedmiotów niesprzedanych! To robota na wiele, wiele godzin!

Poza tym, nawet przy wystawianiu przedmiotów ometkowanych system Allegro nie chce mi ich wystawić  twierdząc, że nr EAN jest błędny!!! To niby skąd brać ten EAN i komu on jest potrzebny bo, że ogromnie utrudnia i zajmuje mnóstwo czasu przy wystawianiu to już wszyscy wiedzą!

oznacz moderatorów
Ajurweda-Joga
#7 Wielbiciel#

U mnie także wychodzi błędny EAN. Próbuję na różne sposoby i nic. Nie mogę tego uzupełnić.

oznacz moderatorów
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Ja wystawiam używane stare klocki lego  - skąd w ogóle mam brać ten EAN?

wziąłem jakiś dowolny od losowych lego to potem do każdej kolejnej aukcji przypisuje mi produkt np. " wyścigówka lego " podczas gdy ja wystawiam np ludzika czy konia?

Po co w ogóle to EANowe szaleństwo?

słyszałem że do kategorii zabawki używane EAN w ogóle nie będzie potrzebny... a teraz jest z tym tyle klopotu  ze wystawiać się odechciewa.....:(

oznacz moderatorów
Ajurweda-Joga
#7 Wielbiciel#

Ja wpisuję numer , który jest na produkcie a system Allegro wyświetla napis, że wartość kodu nie prawidłowa. Jak napisałam do Allegro to mi odpisali żebym sobie poprała nowe kody. To chyba coś nie tak, gdyż nowe kody może pobrać producent a ja jestem tylko sprzedawcą.  A poza tym po co pobierać nowe kody jak mam kod.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Ajurweda-Joga prawdopodobnie pod tym kodem ktoś wpisał do bazy Allegro coś innego. Niestety, nikomu nie chce się tego sprawdzić i poprawić. 

oznacz moderatorów