anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edycja produktu Allegro

krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można edytować opis produktu? Dodałem nasz produkt na szybko bez uzupełnionych parametrów. Teraz chciałbym do niego dodać wszystkie parametry. Czy jest możliwość edycji produktu czy tylko poprzez zgłaszanie błędu w produkcie?

Pozdrawiam

Krzysztof

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Wchodzisz w zakładkę moje oferty > wpisujesz produkt który chcesz edytować > akcje (strzałka po prawej stronie przy produkcie) > edytuj. Tam możesz zmienić wszystko 

oznacz moderatorów

krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

Może nie zbyt dokładnie określiłem o co chodzi.

Opis oferty wiem jak edytować ale chodzi mi o edycje parametrów produktu dodanego do danej aukcji. W tym przypadku chciałbym edytować np. siłę, numery oryginałów, numery zamienników i dodać jeszcze inne parametry do tego produktu.

Pozdrawiam

Krzysztofsilownik.jpg

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@krzyszu18 Piszesz o połączonym produkcie? Nie wszystkie parametry można zmieniać. Tak to ładnie wyglądało, że mieli "poluzować" wymagane parametry i pozwolić na edycję większości z nich. W tej chwili możesz jedynie zgłosić błąd w produkcie i czekać, aż Allegro przejrzy zgłoszenie. Oczywiście zakładając, że faktycznie w tym produkcie są błędy.

Nie wiem jaki to produkt i z jakiej kategorii, ale zakładam, że może chodzi Ci też o dodanie parametrów, których nie ma na liście - wtedy trzeba umieścić je w opisie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@krzyszu18 , @DarkStoorM jeżeli chodzi o dodanie dodatkowych parametrów, to pojawiła się ostatnio w formularzu wystawiania opcja „dodaj własny parametr”, może być przydatna.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@krzyszu18 na liście ofert, po prawej stronie oferty masz przycisk AKCJE, a tam kolejny przycisk EDYTUJ.

oznacz moderatorów