anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edytor aukcji allegro i zakładka Moje Oferty wolno działają

eleneo_pl
#7 Wielbiciel#

Cześć

Mógłby ktoś podpowiedzieć jakie wymagania sprzętowe dla komputera należałoby przyjąć pod obecny edytor aukcji allegro i zakładkę Moje Oferty w Allegro?

Podczas użytkowania tych zakładek na niektórych komputerach system myśli dłużej na innych szybciej zanim wyświetli wyniki. Na koncie mam ok 4000 trwających aukcji.

Co do edytora aukcji allegro to po dodaniu powyżej 10-12 zdjęć do oferty to podczas pisania pojawiają się opóźnienia czasem trzeba czekać 2-3 sekundy na pojawienie się wpisanych słów - jest to dość irytujące.

Używam Google Chrome , testowałem z Macbook Air 2014 z procesorem Intel i5, 4gb RAM i niestety jest masakra. Mam w firmie również iMac 21,5 z podobnym procesorem i5 i 8GB RAM.

Miałem jednak okazję testować również inne komputery z różnymi procesorami i 8GB RAM i na nich również pojawiały się opóźnienia.

Mógłby ktoś wypowiedzieć się z administracji o parametrach komputerów na których pracujecie i nie ma opóźnień?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

rafalostrowsk
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem trzeba czekać na literki jak robię opis aukcji.. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@eleneo_pl Biorąc pod uwagę obecne wymagania softu (i systemów operacyjnych), to 8GB RAM-u wydaje się absolutnym minimum do jakiejkolwiek w miarę bezstresowej pracy.
Próbowałeś testować zachowanie allegro na innych przeglądarkach (np. na Firefoksie albo Vivaldim)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

KomisMax_2008
#8 Zapaleniec#

Na Operze również jest tak samo. 

oznacz moderatorów

rafalostrowsk
#7 Wielbiciel#

Również sprawdzone na kilku przeglądarkach i cały czas tak samo, nawet zmieniłem internet z 10mb/s na 100mb/s bo myślałem że to od tego ale nadal to samo.. wpisane słowa lub litery pojawiają się z kilkusekundowym opóźnieniem.. (tylko w edytorze aukcji allegro)

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

było już o tym na forum

allegro działa wolno bo w każdym aspekcie kontroluje treść podczas wystawiania ofert

zmiany sprzętu i netu ci nie pomogą

wg mnie to jest kolejny przyczynek do ograniczania ilości sprzedawców na allegro

@eleneo_pl na edytorze allegro nie będzie w stanie osiągnąć dwukrotnie większej ilości ofert nawet w rok

a potem tradycyjna zmiana regulaminu i do ręcznej poprawy kilka tysięcy ofert

 

 

oznacz moderatorów

rafalostrowsk
#7 Wielbiciel#

i to już będzie tak działać? allegro nie ma zamiaru nic z tym zrobić?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Tak działa obecnie serwis na którym kiedyś można było testować prędkość swojego internetu

Na obecną chwilę wyświetlając aukcje w zakładce moje oferty widzę

kręcące się czerwone kółko i napisy w stylu że serwis działa wolno

 

nie pamiętam kiedy mogłem sortować swoje oferty po 1000sztuk i płynnie zmieniac w nich parmetry

oznacz moderatorów

rafalostrowsk
#7 Wielbiciel#

czyli co zostaje nam płacenie potężnych prowizji i straszna męczarnia z obsługą ?

oznacz moderatorów