anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Faktura korekta oraz zwrot środków na saldo za reklamacje allegro smart Poczta Polska

tobanan
#7 Wielbiciel#

@nat_not@_HolaOla_  pomozesz? 

Zlożyłem reklamacje 23.12.2021 odnośnie naliczenia oplaty dodatkowej do przesyłek z allegro smart (przewoźnik Poczta Polska)  28.12.2021 dostalem informacje iz do powyzszego zgłoszenia zostanie wysawiona korekta. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zadnej faktury korygujacej jestem ciagle zwlekany na poczatku iz fk wystawiane sa wedlug kolejnosci pozniej, ze w Poczta Polska nie wystawiła jeszcze korekty i moze to potwrwac nawet do kilku miesiecy. Z tego co udało mi sie ustalic Poczta Polska wystawila korekty dla allegro dwa miesiace temu. Czy ktos mial doczynienia z podobna sytuacja i jak dlugo mozna spodziwac sie wystawinia fk z miesiaca grudnia i zwrotu srodkow lub pomniejszenia salda na koncie? Z gory dziekuje za pomoc 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tobanan Cześć 🙂 Skontaktujemy się w tej sprawie z Pocztą Polską, otrzymasz wiadomość mejlową. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tobanan
#7 Wielbiciel#

Witam czy udało się coś ustalić ?

oznacz moderatorów

tobanan
#7 Wielbiciel#

Konsultanci allegro nawet nie mają ochoty przeczytać historii zgłoszeń cały czas dostaje informacje jak mantrę ,,poczta polska nie wystawiła korekt więc i my nie wystawimy ,, podczas ostatniej rozmowy telefonicznej konsultant zerwał rozmowę po czym przeprosił za roLaczenie i udzielił mi błędnej informacji myląc numery zgłoszeń i przesyłek których zgłoszenie dotyczy, po czym kontakt się urwał z Panem który przejął słuchawkę od osoby z którą się połączyłem na początku. Brawo allegro firma która jest tak dużym podmiotem, wystawia tak sprawnie faktury ma sprzedającego w ...  Widzę że i na tym forum jest ogrom pomocy do momentu aż zaczyna się jakaś problematyczna sytuacja 

oznacz moderatorów