anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zgłosić prośbę o usunięcie komentarza?

daisy333
#8 Zapaleniec#

Hej, otrzymałam dziś od Kupującej negatywny komentarz - 1/5 za zgodność z opisem, 3/5 koszty wysyłki, 3/5 obsługa kupującego. Po pierwsze, zarzuciła mi niewłaściwie opisany odcień zakupionej odzieży - moim zdaniem to niezwykle subiektywna sprawa, nie zawsze kolor jest właściwie odzwierciedlony (rodzaj światła, lampa, ustawienia monitora). Nie zamierzam z tym jednak (albo właśnie dlatego) dyskutować, natomiast Pani nie otworzyła dyskusji, nie zgłosiła w żaden inny sposób problemu ani nie skorzystała z możliwości darmowego zwrotu w ciągu 14 dni, tylko od razu wystawiła negatywny komentarz. Po drugie - wybrała (najdroższą, kurierską) opcję dostawy z ceną narzuconą przez Allegro, na którą ja nie mam żadnego wpływu, i oceniła negatywnie koszty wysyłki. Po trzecie - ocena 3/5 za obsługę kupującego - to Kupująca nie uiściła opłaty w regulaminowym terminie (deklarowała nieświadomość dokonania zakupu), ja natomiast nie robiłam z tego żadnego problemu, uprzejmie skontaktowałam się z nią telefonicznie i po uzyskaniu potwierdzenia chęci zakupu nadałam paczkę zaraz na drugi dzień po wpłacie. Bardzo dbam o jakość sprzedaży - dotąd miałam 100% pozytywnych opinii, a ten niesprawiedliwy komentarz sprawia, że ocena spadła mi do 95% i utraciłam możliwość sprzedaży z pakietem Smart, co istotnie (już to widzę) wpłynęło na wysokość sprzedaży. Proponowałam, aby Kupująca odesłała mi towar albo nawet go zatrzymała, ja zwrócę jej całość wpłaty, a ona wycofa swój komentarz, jednak uzyskałam odpowiedź odmowną.

Gdzie mogę to zgłosić? Wiem, że teoretycznie Allegro nie usuwa komentarzy o ile nie naruszają regulaminu, ale takie faworyzowanie kupujących i pozostawianie sprzedających z dotkliwymi konsekwencjami ich niesprawiedliwych działań aż się prosi o jakieś uregulowanie...

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

daisy333
#8 Zapaleniec#

Ach, przepraszam, jestem nowym użytkownikiem tego forum i kliknęłam w "To jest rozwiązanie!" jako wyraz uznania za dobry pomysł, a zostało to uznane za rozwiązanie mojego wątku (które jest na poziomie praktycznym, a nie życzeniowym, niemożliwe) 🙂

oznacz moderatorów

daisy333
#8 Zapaleniec#

Da się to jakoś odznaczyć?

oznacz moderatorów