anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę haczyk, który przytrzymuje podłogę w bagażniku?

Client:90180895
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim. Wybacz mi mój polski. Piszę tę wiadomość przez tłumacza Google. Proszę mi pow

 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Słaby, niestety nie pomożemy, nie wiemy co masz na myśli.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:90180895 napisz co chcesz żeby Ci powiedzieć?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:90180895 Nawet jak napiszesz o co ci chodzi w swoim języku łatwiej będzie ci coś odpowiedzieć niż tak jak napisałeś .

oznacz moderatorów

Client:90180895
#7 Wielbiciel#

🙂 понял. Я хочу найти крючок (он пластмассовый) который придерживает пол в багажника, при доставании запасного колеса. Не знаю как правильно он называется, чтоб ввести название этой запчасти в поисковике.  

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

taśma mocująca np. taśma mocująca BMW

фиксирующая лента, например, фиксирующая лента BMW

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

ручка пола багажного отделения = Uchwyt podłogi bagażnika - Niska cena na Allegro.pl

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

To jest wiadomość dla programistów - amatorów zatrudnionych w Allegro.

Pole które wypełnił pytający powinno się  nazywać: Tytuł lub  Temat, natomiast jest  tam wyrażnie napisane: Wpisz swoje pytanie

Więc jak on tam ma napisać pytanie skoro ma ograniczoną ilość liter?
Admini: odpowiedzcie  łaskawie jak rozwiązać ten dylemat?  Może zgłosić nowy wynalazek? Nowy  postulat?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@br., obecnie okienko rozpoczyna się pytaniem: "Czego chcesz się dowiedzieć?" i wygląda tak:Zrzut ekranu 2021-03-8 o 10.39.32.pngZe swojej strony dodam, że zdecydowanie łatwiej odnieść się do pytania, które ma ograniczoną ilość znaków i potem rozwinąć je w opisie. 

Jeśli uważasz, że Twój postulat umożliwiłby działanie bardziej intuicyjne, zachęcam Cię do zgłoszenia w zakładce Zgłoś swój pomysł. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mr_oma  No właśnie - ciągle  "Wpisz swoje pytanie"

Więc  jak ten biedny innostraniec ma wpisać to pytanie skoro liter mu brakuje?

Nie każdy jest tu na Gadane ponad rok żeby  połapać się w tych udziwnieniach.

To powinno być  prosto, łatwo, intuicyjnie - bez  udziwnień  tak żeby nawet nierozumiejący zrozumiał.

A zgłaszanie takiego akurat pomysłu to jakieś nieporozumienie. Bez obrazy, ale sami powinniście  to wiedzieć i stosować.

A takich pytań które nie mieszczą się w tytule  jest tutaj całe mnóstwo.

Żeby było ładnie to teraz zmieniliście tytuł. Może więc niech admin ciągle pilnuje i poprawia takie  przypadki?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@br., widzisz, dla mnie (a jestem na Gadane od kilku miesięcy) system funkcjonowania wpisów jest intuicyjny, ale to tylko moja perspektywa. 

Zgłoszenie swojego pomysłu pozwala na zbadanie, czy konieczność zmiany jest zasadna również według innych użytkowników. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów