anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gratuluję doskonałej wyszukiwarki Allegro :)

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Trafność wyszukiwania jest po prostu imponująca.Szukam aparatu fotograficznego Belfoca, a wyskakuje mi na pierwszym miejscu ...

Zrzut ekranu (36).png

 

Rajstopy Bellona otwarty krok. No, to już szok 😂🤣

Aparatów wyskoczyło około 19 i to i tak nie te, tylko podobne.Nie szukam podobnych-szukam konkretnego.Jeżeli nie ma, to inne wyniki nie są w moim zainteresowaniu.

Kiedyś wyszukiwarka potrafiła znaleźć dany przedmiot po wpisaniu kilku liter frazy.W tej chwili to porażka.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@ART_FOTO bo allegro wie lepiej co chcesz kupić, skraca Ci czasz szukania 🙂

Ja już dawno przestałem korzystać z wyszukiwarki allegro, odpal wyszukiwarkę google i wpisz Aparat Belfoca allegro lub Belfoca allegro, zobaczysz jak przyjemnie się szuka 😄

frgr.pngdedwww.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kostas11 To się zgadza.Przez google można znaleźć coś na Allegro prędzej niż na samym Allegro.Dobrze że po lewej wyskakują jeszcze podkategorie, bo jakby człowiek miał szukać wśród kilku tysięcy to ..🤔😫

Chodzi mi jednak o porównanie jak było kiedyś, a jak jest teraz.Czy można coś jeszcze bardziej spie.....ć? Zapewne tak.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Potwierdzam, Ja także tak szukam.🤗

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Potwierdzam wyszukiwarka na allegro jest do niczego, już od pewnego czasu z niej nie korzystam. Wyszukuje poprzez Google.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@LEW433 @ART_FOTO @Agent555 @kostas11 Każdy kto wie jak działa wyszukiwarka Allegro - nie korzysta z niej. Większość niestety nie wie 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Cześć. 🙂 Przykro mi, że nie znalazłeś tego, czego szukałeś. Nasza wyszukiwarka w wynikach uwzględnia dodatkowo dopasowane oferty do treści zapytania i można to wyłączyć za pomocą opcji [sortuj bez dopasowania] pod wynikami wyszukiwania. 

Próbowałam powtórzyć to wyszukiwanie, ale pojawia się u mnie tylko jedna oferta:

ko_alka_0-1674372538430.png

Pamiętaj również, że jeśli wyszukasz "Belfoca" wpisane w cudzysłów, to będą to wyniki z dokładnie taką frazą. Więcej o znakach specjalnych w wyszukiwarce Allegro przeczytasz tutaj:  https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/wyszukiwanie-i-obserwowanie/jak-korzystac-z-wyszukiwarki-i-z... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka 

Przykro mi, że nie znalazłeś tego, czego szukałeś. Nasza wyszukiwarka w wynikach uwzględnia dodatkowo dopasowane oferty do treści zapytania i można to wyłączyć za pomocą opcji [sortuj bez dopasowania] pod wynikami wyszukiwania. 

Ale nie wszyscy o tym wiedzą i potem rozczarowanie 😞 przykład sprzed tygodnia znajomi się cieszyli że allegro podpowiada najtańszy produkt, książka kupiona za 44 zł, poprosiłem o wyszukanie książki z sortowaniem od najtańszej, wyskoczyła za 44 zł wyłączyłem sortowanie bo wiem o tym wskoczyły książki po 27, 29 , 31 zł Nawet nie wiesz jak rzucali mięsem 😄

Pamiętaj również, że jeśli wyszukasz "Belfoca" wpisane w cudzysłów, to będą to wyniki z dokładnie taką frazą. Więcej o znakach specjalnych w wyszukiwarce Allegro przeczytasz tutaj: 

Ale jak widzisz na zrzucie autor wątku nie ma w " " bo pewnie nie wie jak wielu użytkowników 😞

Nie uważasz że to powinno być odwrotnie, wyłączone domyślnie sortowanie i bez "" szukanie dokładnie takiej frazy 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Oczywiście że powinno być. Tylko czy w allegro kogokolwiek obchodzą potrzeby użytkowników ( i kupujacych i sprzedających)?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dno ta wasza wyszukiwarka, mam czytać i uczyć się kilka dni?

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ale jak wyszukuje się produkty przez googla to wyskakują oferty z innych sklepów. I wtedy można zakupić po za allegro taniej. Dziwię się że im nie zależy żeby klient używał  tylko ich wyszukiwarki.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ta wyszukiwarka to jest tylko chyba po to by wymuszać na klientach zakup towaru po wyższej cenie od sprzedawców którzy promują swoje produkty aby prowizja i zysk był wyższy.

oznacz moderatorów