anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grożenie sądem za opinie z przed roku

Darrek2009
#7 Wielbiciel#

Witam, otrzymałem dzisiaj maila i smsa od sprzedawcy z ostrzeżeniem, że jeśli nie usunę negatywnej opinii w ciagu 7 dni to sprawa trafi do kancelarii prawnej. Chcę zaznaczyć ze zakup jest z 4 kwietnia 2019. Fakt, faktem to przez moje niedopatrzenie zamówiłem zły towar a miedzy czasie wystawiłem z tego wszystkiego łapkę w dół. Niestety nie zdążyłem usunąć opinii a w tym momencie nie jest to możliwe. Jakiś pomysł? Towar na kwote 7 zł..

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

XxperfumeriaxX
#10 Popularyzator#

Za miesiąc, Twoja ocena mu zniknie, więc dziwne zachowanie sprzedawcy...

oznacz moderatorów

Darrek2009
#7 Wielbiciel#

No racja. Natomiast coś takiego wysłał z koniecznością usunięcia do 7 dni

oznacz moderatorów

XxperfumeriaxX
#10 Popularyzator#

Tym bardziej dziwne, gdyż jako kupujący nie masz już możliwości anulowania tego komentarza. Tylko sprzedawca może wystąpić o anulowanie, lecz nie po takim czasie...

 

Sprzedawca może zgłosić allegro chęć anulowania tego komentarza, dziwi mnie to że jeszcze tego nie zrobił

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Odpisz sprzedawcy, że nie będziesz odpowiadał za jego niedbalstwo. Sprzedawca może poprosić Kupującego o anulowanie oceny do 21 dni od wystawienia. Później jest to fizycznie niemożliwe.

Podeślij mu też link: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/oceny-i-komentarze/jak-usunac-ocene-wystawiona-sprzedajacemu...

Napisz mu też informację, że ocena i komentarz zgodnie z obecną polityką Allegro po roku od wystawienia staje się niewidoczny. W związku z powyższym uważasz jego żądania za bezpodstawne.

oznacz moderatorów

Darrek2009
#7 Wielbiciel#

Tu jeszcze wstawię scr maili 

9350E449-4436-4A6B-8194-A4C63DDBFCD5.jpeg

9490A023-D284-4EEF-BA82-5157DF82758E.jpeg

oznacz moderatorów

Baca_F10
#8 Zapaleniec#

"Odpisz sprzedawcy, że nie będziesz odpowiadał za jego niedbalstwo."

Podpisz się imieniem i nazwiskiem w razie przegranej kupujący będzie mógł  obciążyć cie kosztami za udzielanie takich rad.

oznacz moderatorów