anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile przedmiotów aktualnie sprzedaję/ile mam aktywnych ofert

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Moją prośbę kieruję głównie do @DarkStoorM 

 

Chciał bym się dowiedzieć ile obecnie (na daną chwilę mam wystawionych ofert na allegro. Wiem, że niektórzy zaraz zaproponują systemy magazynowe, ale w mojej firmie dopiero wchodzimy w e-commerce i jesteśmy w fazie ogarniania tematu powiązania Allegro z magazynem...

Wiem, że @DarkStoorM ma gotowy skrypt odnośnie wartości wystawionego (udostępnił go tutaj - wielkie dzięki Mistrzu) towaru i jest super - nałogowo z niego korzystam 😉 

Konkludując - - kieruję do Adresata - jeśli nadal Twoja propozycja jest aktualna odnośnie różnorakiego rodzaju grzebałek, to był bym wdzięczny wirtualnie a i nie tylko 😉

Pozdro,

 

Jakub

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@biosorcerer  na dzień dzisiejszy masz,  a @DarkStoorM  trzeba wywołać 😉

biosorcerer(0 ofert)

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Piszę z prywatnego 😉

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@biosorcerer Jeżeli poszukujesz rozwiązania dla firmy, musisz zainwestować w narzędzia magazynowe - nie ma bata.

Trochę nie rozumiem pytania o ilość ofert. W zakładce Moje Oferty widzisz ile masz Aktywnych, Zakończonych, itd. Chyba, że to ma być coś konkretnego 😄

Nie wszystko potrafię zrobić, ale spróbować mogę. Skrypty będą działać, dopóki Allegro nie zmieni czegoś w strukturze swojego kodu źródłowego.

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest jednak zainwestowanie w programistę, który stworzy Wam aplikację (lub stronę) pod jakieś konkretne wymagania (i który zajmuje się tym profesjonalnie, dla mnie to tylko hobby :P), gdyż większość z programów magazynowych wprowadza jedynie takie funkcje, które są najbardziej potrzebne dla firm obsługujących sprzedaż z integracją Allegro.

Dla jednego ważną funkcją jest obliczenie wartości wystawionych przedmiotów na swoim koncie, dla innego może to być automatyczny kalkulator prowizji wyświetlany przy ofercie, a dla jeszcze innego szybka podmiana tytułu oferty - takich funkcji może brakować w wielu aplikacjach do zarządzania sprzedażą, bo nie są każdemu potrzebne. Allegro działa tak samo - jakaś funkcja jest przydatna dla małej grupy sprzedających = niepotrzebna na Allegro.

Ale wróćmy do tematu. Napisz co potrzebujesz, zobaczę co da się zrobić, gdyż nie wszystko da się załatwić z poziomu danych dostępnych "publicznie" bez potrzeby tworzenia "aplikacji Allegro" 😉

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Wielkie dzięki za odpowiedź,

 

Postaram się wyłuskać moje potrzeby, już tak od wątroby... Pracuję w pewnej firmie od kilku miesięcy, ostatnio zorientowałem się, że "są niezgodności" w stanach magazynowych... Inaczej pisząc - brakuje coraz większej ilości produktów, które nie pokrywają się z zakupami. Potrzebuję udowodnić że towary "znikają"....niestety... 

 

oznacz moderatorów