anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa zwrot środków dla kupującego za pośrednictwem Allegro?

tuptusinka
#2 Obserwator#

Minęły już ponad trzy dni od zwrotu ze strony sprzedawcy za pośrednictwem allegro, a pieniędzy na koncie nadal nie ma, co mam zrobić?

 

oznacz moderatorów
68 ODPOWIEDZI 68

kostas11
#21 Demiurg#

@tuptusinka a mail był od allegro że został dokonany zwrot ?  jest tam instrukcja gdzie trafi kasa bo nie zawsze wraca na konto 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kmilkaa
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Właśnie przeczytałam Pani odpowiedź i zaczęłam się niepokoić. 2-3 dni? Zwróciłam towar przez Allegro 15 czerwca, 17 dostawca odebrał przesyłkę. Nadal nie mam zwrotu pieniędzy. To ponad 2 tygodnie. Wczoraj otrzymałam wiadomość od sprzedawcy, który obiecał wyjaśnić sprawę. Poinformował mnie, że ma informację, iż Allegro zwróciło mi pieniądze. Więc gdzie one są?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kmilkaa Jak zwrócił to był mail od Allegro. Kasa powinna być u Ciebie na koncie, albo tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/#!/  Możesz pomóc sprzedawcy podjąć decyzję otwierając spor: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

kmilkaa
#8 Zapaleniec#

lew433 dziękuję za pomoc.  Wygląda na to, że okazałam się dosyć naiwna. Jeszcze raz sprawdziłam pocztę,  łącznie że spamem, historię operacji itd.  I nic ... I chyba niestety będę musiała skorzystać z Twojej rady.  Ehhh

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kmilkaa, widzę, że Sprzedający zlecił zwrot środków 2.07.2021 r. 🙂 Wkrótce powinnaś mieć środki na swoim koncie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kmilkaa
#8 Zapaleniec#

@mr_oma bardzo się cieszę.  Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli 🙂

oznacz moderatorów

overkill6
#7 Wielbiciel#

Witam,dostalem taka wiadomość :"Sprzedający  zwrócił Ci środki za Twój zakup i wkrótce wrócą one na Twoje konto bankowe, rachunek powiązany z kredytem lub kartę, z której opłacony był zakup"Proszę mi napisać czy sprzedający nie powinien mieć numeru mojego konta bankowego? Bo jak przeleje mi te pieniądze ? Proszę o informacje. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@overkill6 A Ty płaciłeś na konto Sprzedającego? Nie ? No widzisz. Wszystko przechodzi przez Allegro Finanse. On tam zwrócił, a z AF zostanie zwrócone do Ciebie. Pewnie dopiero po niedzieli, bo to kilka dni roboczych.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

overkill6
#7 Wielbiciel#

pinsplash ,tak płaciłem na konto sprzedajacego, czyli on nie musi mieć mojego numeru konta? 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@overkill6 Zapłaciłeś na konto bankowe które Sprzedajacy Ci podał w emailu? Czy na konto które dostałeś z allegro?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

overkill6
#7 Wielbiciel#

pinsplash, płatność PayU. Allegro finanse.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@overkill6 Czyli NIE zapłaciłeś bezpośrednio na konto sprzedającego tylko na konto Allegro Finanse, na które on zwrócił a potem Ty dostaniesz z niego zwrot.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

overkill6
#7 Wielbiciel#

pinsplash dokładnie tak,przez allegro finanse,czyli sprzedający nie musi mieć mojego numeru konta? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@overkill6 Więc nie zapłaciłeś bezpośrednio na konto bankowe sprzedającego, tylko ja jego konto PayU w allegro finanse.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

overkill6
#7 Wielbiciel#

Knowhere, tak przez allegro finanse, czyli ile mogę czekać teraz na przelew? 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@overkill6 Proszę Cię, miej trochę szacunku dla tych którzy próbują Ci pomóc i CZYTAJ to co zostało napisane.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

overkill6
#7 Wielbiciel#

Ok, przepraszam ,teraz widzę odpowiedzi, jest to dla mnie coś nowego i troszkę się gubię .Dziękuję za wszystkie pomocne informacje. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@overkill6 Good Luck ! 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

overkill6
#7 Wielbiciel#

pinsplash, dzięki. Pozdrawiam 🙂 

oznacz moderatorów