anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Odp.: ile trwa zwrot środków za pośrednictwem Allegro

#2 Obserwator#

Ja czekam już 10 dni od powiadomienia o zwrócenia towaru.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#16 Inspirator#

gimby znają ale była kiedyś taka afera

co się nazywała OSCYLATOR

https://forsal.pl/artykuly/692135,afera-art-b-najslynniejszy-oscylator-w-krotkiej-historii-iii-rp.ht...

zastanawiał się ktoś z Państwa jeżeli usługa jest za darmo to na czym zarabia serwis?

na odsetkach

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#16 Inspirator#

miało być gimby nie znają

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Witam,dostalem taka wiadomość :"Sprzedający zwrócił Ci środki za Twój zakup i wkrótce wrócą one na Twoje konto bankowe, rachunek powiązany z kredytem lub kartę, z której opłacony był zakup."Czy sprzedający nie powinien mieć mojego numeru konta? Jak pieniądze do mnie wrócą ? Proszę o informacje . 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Sprzedający zwraca Ci pieniądze przez PayU/Przelewy24 na instrument z którego dokonywałeś płatności. Dlaczego tak się dzieje? Ano dlatego, że jeżeli zwróci Ci na konto, to będzie mieć problem ze zwrotem prowizji od anulowanej sprzedaży. Jak kupisz coś za 5 zł to mały pikuś, ale jeżeli to kilka stów, ponad 1000, to prowizja może wynosić kilkadziesiąt złotych i nikt takiego zwrotu prowizji nie oleje, bo nie jest instytucją charytatywną i musi zarabiać na sprzedaży a nie na niej tracić. Takie zasady stworzyło Allegro i Sprzedający nie ma nic do tego. Ja też kiedyś robiłem zwroty na konto a teraz zwracam przez PayU/Przelewy24. 

Odpowiedz
Ładowanie...