anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trzeba czekać na weryfikację zgody na sprzedaż oprogramowania ESD?

rami2001
#7 Wielbiciel#

Prowadzę sprzedaż m.in. oprogramowania w wersji ESD. Jakiś czas temu Allegro wprowadziło obowiązek przedstawienie zgody na taką sprzedaż. Przedstawiłem takową, a także poinformowałem, że część z moich ofert to oprogramowanie autorstwa mojej firmy. Zapytałem, jak postąpić w takiej sytuacji.

Minęło 1,5 miesiąca, w międzyczasie przypomniałem 10 razy, otrzymując każdorazowo odpowiedź "Proszę o cierpliwość, zajmujemy się sprawą". Siłą rzeczy nie mogę już prowadzić sprzedaży, moje oferty zostały usunięte z upomnieniem, a ja ciągle czekam na bliżej nieokreślony termin rozpatrzenia.

Czy dotyczy to wszystkich sprzedawców oprogramowania ESD? Jak to wygląda u innych sprzedawców?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rami2001 Niestety muszę Cię prosić o cierpliwość. Widzę, że 11 października otrzymałeś już informację o przekazaniu prośby o szybsze działanie w Twojej sprawie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

rami2001
#7 Wielbiciel#

Tak, prośba była, a sprawa dalej nie jest rozwiązana. Mało tego, nie mogę sprzedawać produktów (oprogramowania), które sam wytwarzam. I jeszcze w panelu jakości sprzedaży mam obniżone punkty za usunięte (niesłusznie) oferty.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rami2001 Rozumiem sytuację, w której się znajdujesz i naprawdę bardzo mi przykro. Zgłosiłam Twoją sprawę, mam nadzieję, że szybko otrzymasz odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rami2001 Jeszcze raz przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałam informację, że otrzymałeś zgodę na sprzedaż oprogramowania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rami2001
#7 Wielbiciel#

Jest to nieprawda. Nie mogę wznowić własnej oferty na oprogramowanie ESD z komunikatem, że sprzedaż takiego oprogramowanie jest dozwolona tylko przez autoryzowanych sprzedawców. Przykładowa oferta: 7275529563

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rami2001 odpowiedź @ko_alka dotyczyła sprzedaży oprogramowania Bitdefender. Jeżeli chodzi o Twoje autorskie oprogramowanie jest to jeszcze weryfikowane, przepraszam, że tyle to zajmuje. Nasi Doradcy poprosili już o przyspieszenie, niestety nie mamy na to wpływu i to jedyne co możemy w tej chwili zrobić, aby przyspieszyć ten proces. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź poinformujemy Cię o tym w sprawie nr 18114659. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów