anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacje o dostawie

DavidtLiode
#9 Pomysłodawca#

Ehh, nie wiem jak zacząć.

Wystawiam aukcje jak zawsze, podaje informacje o dostawie, że odbiór osobisty oraz lokalizacja i cena 0 zł.

I potem przez cały czas trwania aukcji dostaję pytania, a czy można odebrać osobiście? a czy można kurierem, a jaka cena dostawy.

Myślę sobie, ludzie nie czytają opisów, i wysyłam im screenshoty, że wszystko jest w opcjach dostawy, miejsce, cena, sposób.

A oni mi odsyłają screeny, że nie ma. Z tego co zauważyłem przez stronę internetową na kompie jest wszystko, w aplikacji przez telefon nie ma tych informacji i w przeglądarce na telefonie też nie ma.

Ja robię coś źle czy nie wszędzie opcje dostawy są wyświetlane tak samo. Bo kopanie się z każdym zainteresowanym jest bez sensu skoro już to uzupełniłem i na kompie jest widoczne ale ludzie korzystają z aplikacji lub na telefonie.

Rozwiązałbym problem sam wpisując w opisie aukcji, ale nie można bo zablokowane.

Ktoś coś?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W opisie aukcji nie wolno ale wiele potrzebnych informacji o dostawie możesz dopisać w rubryce "o sprzedającym" ,tylko gwarancji nie daję że tam zaglądają wszyscy klienci .

oznacz moderatorów

DavidtLiode
#9 Pomysłodawca#

No czaję, tylko po co wtedy wypełniać opcje dostawy skoro nie wszyscy je widzą 🙂

Kolejne czary mary od Allegro.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Oj co racja to racja. Nie dawno klient na lokalnym dokupywał przedmiot i nie chciał drugi raz za wysyłkę płacić więc tylko dla niego dodałam odbiór osobisty. Przy płaceniu i tak nie miał tej opcji... Koniec końców zapłacił na konto, poszło jedną paczką. Ja allegro całkiem nie rozumiem. Z jednej strony nie można normalnie porozmawiać z klientem na głównym, bo nie daj Boże kupi poza, a z drugiej strony sami zmuszają ludzi do płacenia poza bo ciągle coś nie działa. Ile ostatnio jest rozpoczętych i nie dokończonych płatności, bo coś znowu nie zadziałało? Na lokalnym co i rusz ludzie od razu proszą o numer konta, bo już nawet nie chcą próbować systemowo płacić... Na głównym olewają takie zakupy i trzeba miesiąc czekać ponownie, bo tam nie można im legalnie numeru konta udostępnić, a systemowo ciągle błędy...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x Na głównym allegro numer konta można udostępniać tylko nie w opisie aukcji ale w zakładce "o sprzedającym" da się.

oznacz moderatorów

DavidtLiode
#9 Pomysłodawca#

Podobają mi się określenia, główne Allegro, boczne, dodatkowe, nieoficjalne, lokalne 😉 Najlepiej jak się wystawić chce na "głównym" ale trzeba najpierw iść na lokalne, żeby kliknąć, że jednak po staremu, i kliknąć ok, że na pewno opuszczam stronę... 😐

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Może się da ale potem możesz oberwać za sprzedaż poza. Dla mnie nie warte ryzyka. Raz tak podałam. Oznaczyłam to jako wysłane, dodałam numer przesyłki. Po miesiącu sprzedaż została anulowana przez allegro z powodu braku wpłaty czyli była poza mimo moich wyraźnych oznaczeń, ze została sprzedana i dodania numeru przesyłki....

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@DavidtLiode nie wiem na czym te ludzie przeglądają te oferty. Ja wchodząc na Twoje oferty widzę informacje o dostawie 🤔

Oczywiści przez przeglądarkę na smartfonie Huawei Ascend

oznacz moderatorów

DavidtLiode
#9 Pomysłodawca#

Nawet z aplikacji w telefonie? Rzuć okiem jeśli możesz proszę na aukcje z Monitorem LG.

Ludzie wysyłają mi screen z telefonu, że jest napisane "dostawa do uzgodnienia ze sprzedającym"

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@DavidtLiode niestety telefon aplikacji allegro już nie obsługuje ale w przeglądarce normalnie widaćdostawa lg.png

oznacz moderatorów

DavidtLiode
#9 Pomysłodawca#

Spoko, dzięki. No w aplikacji właśnie nie widać 😞

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A nie trzeba tam kliknąć pokaż mapę żeby znaleźć punkt odbioru?

Ja osobiście w ofertach wyłączył bym możliwość wyboru za pobraniem

oznacz moderatorów

DavidtLiode
#9 Pomysłodawca#

Ja mam tylko odbiór osobisty z opłatą na miejscu.

oznacz moderatorów