anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

INNE OFERTY TEGO PRODUKTU źle połączone :(

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  @nat_not  @la_nika  @mr_oma czemu mam w kapsułkach - płyn i na odwrót przy kapsułkach wyskakuje mi najtańszy płyn ? czy przypadkiem sprzedawca nie podał błędnie EAN ?

kapsulki.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
154 ODPOWIEDZI 154

kostas11
#21 Demiurg#

@AGD-SERVICE zgłaszać to można do uokik za zmienianie oferty za która my odpowiadamy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Ja wypowiem się w swojej kategorii czyli książki. Wprowadzenie nowego tytułu książki prawidłowo jest niemożliwe. Produkt musi być powiązany z istniejącym już produktem, którego wprowadzenie jest niemożliwe ponieważ musi być powiązany z istniejącym już produktem (nie, nie powtórzyłem się przypadkowo). Podejrzewam, że ludzie żeby umieścić nowy tytuł powiązują go z przypadkowym już istniejącym. 

Co do wprowadzenie gratyfikacji za poprawianie błędów, wystawiłem taki pomysł, zachęcam do jego poparcia. 

Dziś sprawdziłem swoje zgłoszenia jest to 12 stron po 10 na każdej stronie! Wiecie ile to zajmuje czasu?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mazurkur439, nie do końca rozumiem, co masz na myśli. Nie dodasz produktu, jeśli w Katalogu jest już produkt o danym kodzie ISBN/EAN. Część sprzedających błędnie tworzy produkty (np. w złej kategorii), więc dodanie kolejnego w innej kategorii jest niemożliwe. W tej sytuacji należy zgłosić błąd w produkcie.

Produkt można dodać na podstawie nowej lub już istniejącej oferty. Wystarczy uzupełnić podstawowe parametry w ofercie i ją zapisać. Jeśli nie mamy takiego produktu - tworzymy nowy. Jeśli mamy, otrzymasz komunikat, aby połączyć ofertę z tym produktem lub dowiesz się, że produkt jest np. w innej kategorii. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

www_lasuchowo_pl
#2 Obserwator#

1. Czy każdy z nas ma zatrudnić osoby do tego aby non stop kontrolowała aukcje?

2. Czy mamy Wam stworzyć gigantyczny sklep internetowy?

 

W naszym interesie nie jest wystawianie błędnych aukcji, a Wy nawet makaron bezglutenowy potraficie wrzucić do zwyklych makaronów, wagę zmienić na 250kg z 0,25 kg... 

 

Mi opadają już ręce nie mam czasu na kontrolowanie Waszych zmian. Ja wystawiam swoje aukcje za które odpowiadam dobrze, a Wy to zmieniacie. Nie zawsze od razu akceptyjecie co zawsze łączy się z kolejnymi godzinami pracy na wnoszenie reklamacji od zmiany Waszej. Czy to normalne żebym musiala wysyłać Wam stronę producenta zebyscie wprowadzili ze makaron jest bezglutenowy, mimo że na opakowaniu jest czerwony przekreślony kłos? Zgłaszam aby Allegro zmieniło spowrotem wszystkie moje aukcje ponieważ były wystawione DOBRZE! 

Inaczej czas bedIe się zgłosić do UOKiK bo już nie mam na to ani czasu ani siły! 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Kolejny bubel jak kupię to co dostanę 4 czy 6 pudełek ? przecież tak nie można zróbcie coś z tym bo to zaczyna się robić problematyczne 😞

fgggws.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  przecież te opinie i zdjęcia są do innego modelu dla mnie mało wiarygodne, opiekacz z oferty jest kwadratowy a na zdjęciach w opiniach ma zaokrąglone rączki 😞 https://allegro.pl/oferta/toster-opiekacz-do-kanapek-tostow-sandwich-1000w-10157697073 

Opadają ręce 😄 

fddddff.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  kolejne błędne opinie na zdjęciach biały toster a w ofercie czarny https://allegro.pl/oferta/toster-opiekacz-do-kanapek-tostow-blaupunkt-750w-11305789959

fgnm.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  a tu ciekawostka 3 różne tostery ocenione w jednej ofercie dwa modele jednej firmy i trzeci biały innej firmy, tylko pogratulować 😉

https://allegro.pl/oferta/toster-opiekacz-do-kanapek-tostow-sandwich-1000w-9349069535

bnmh.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

typowe na allegro

wg allegro produkty z różnymi eanami to jeden produkt

podobnie z różnymi modelami produktu

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RED przecież to odstrasza kupujących, jest mało profesjonalne, zniechęca do zakupów bo tak naprawdę nie wiesz co dostaniesz po takich ocenach 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 to jest kryminał

dla allegro różne produkty to jeden produkt

podobnie z wersjami produktów przeznaczonymi na różne rynki

produkt na Polskę, opisany zgodnie z polskimi przepisami jest łączony z szarym importem

produktów z poza pl i ue

to, że może różnić składem i technologią wykonania (np: proszki, żywność)

to może także być niedopuszczony do użytku w pl

allegro zmusza sprzedawców by oszukiwali konsumentów

konsument nie wie co tak naprawdę kupuje

uokik milczy a allegro zarabia na prowizjach

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RED 

uokik milczy a allegro zarabia na prowizjach 

myślisz że ktoś to zgłosił ??? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

a potem sprzedawcy będą zdziwieni czemu tak dużo zwrotów :v

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Czy jest możliwość żeby utworzyć związek sprzedawców Allegro tak oficjalnie? Ja jestem za a Wy?

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@konto zamknięte no wiesz, żeby być członkiem związku sprzedawców, to trzeba posiadać status sprzedawcy zawodowego, ty raczej nie jesteś sprzedawcą zawodowym i nie masz co się z nimi porównywać. Raczej wątpię, żeby do takiego związku ktoś zapraszał sprzedawców z szarej strefy. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Agent051  a skąd wiesz? nie jesteś firmą więc się nie wypowiadaj w tej kwestii 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte a to trzeba być firmą, by móc ocenić, czy ktoś kwalifikuje się do bycia szarą strefą? ło matko 😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@domkar04 a znasz coś takiego jak pomówienie?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Agent051 wypraszam sobie nie jestem żadną szarą strefą! Pomówienia są karalne!

oznacz moderatorów