anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost - błąd techniczny

MAMY ROZWIĄZANIE!
FANSPORT79
#8 Zapaleniec#

Czy jest wciąż problem z tworzeniem etykiet z Allegro InPost? Przerwa miała być do 2 mają, a ja wciąż nie mogę nic zrobić. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Tyskibartnik
#9 Pomysłodawca#

lipa nic nie działa

oznacz moderatorów
egsport
#9 Pomysłodawca#

witaj drogi kolego usuń konto połączone wyloguj sie .Po chwili zaloguj sie ponownie powiąż konto na nowo postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami .Jak połaczysz na konto na inpsot nie wyloguj sie tylko poczekaj z  1 minute strona sie odświeży i będzie działać .Przy okazji wyczyść ciasteczka .Mi pomogło i działa

oznacz moderatorów
GADCOM_SG
#9 Pomysłodawca#

Należy również sprawdzić, czy przeglądarka nie blokuje wyskakujących okien - niezbędne przy integracji inpostu z kontem allegro. Potwierdzam - działa już od ok 13.

oznacz moderatorów
Tomasz_Torun1
#9 Pomysłodawca#

Tak nie działa. W trakcie rzkomej przerwy normalnie nadawałem przesyłki, ale dopiero po jej zakończeniu przestało działać. Nie wnikam, poczekam. To jest ich problem. Nie zmieniam żadnych ustawień.

oznacz moderatorów
zakupy_u_Asi
#7 Wielbiciel#

Mi właśnie zadziałało:

Import Allegro Inpost>Zarządzanie kontami>powiąż ponownie

oznacz moderatorów
zakupy_u_Asi
#7 Wielbiciel#

po minusie od tej operacji, na dwóch kontach

oznacz moderatorów
Tomasz_Torun1
#9 Pomysłodawca#

kiedyś też z tym walczyłem i to kilka godzin, bo musiałem wyjechać, a wisiały przesyłki. W końcu zadziałało wszystkim niezależnie, czy coś kombinowali czy nie. I tak w weekend nie wyciągają paczek, także spokojnie sobie poczekam.

oznacz moderatorów
ciastecz
#7 Wielbiciel#

Dzięki dobry człowieku 🙂 Zadziałało mi zgodnie z Twymi wskazówkami

oznacz moderatorów
Tomasz_Torun1
#9 Pomysłodawca#

nic nie robiłem i też już działa

oznacz moderatorów
konradbogdan1
#8 Zapaleniec#

Witam,Nie mogę nadać przesyłki allego paczkomaty inpost, po wejściu na stronę Inpost do zakładki IMPORT ALLEGRO INPOST, pojawia się komunikat "Trwa uzyskiwanie dostępu......

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Mają od dłuższego czasu jakiś niekontrolowany problem ale niektórzy już piszą że u nich działa .Musisz próbować ,poczytaj też inne posty tam znajdziesz trochę pomysłów na poprawienie dostępu.

oznacz moderatorów
konradbogdan1
#8 Zapaleniec#

Pomysły na poprawienie dostępu ? Jakiś absurd ,żenada.

oznacz moderatorów
hsdroptech
#7 Wielbiciel#

pomogło mi założenie nowego konta na inpoście na innego maila i powiazanie starego konta allegro

oznacz moderatorów
danielsowashop
#1 Nowicjusz#

O co chodzi? konto powiązane od dawna, a nagle taki komunikat i nic nie idzie zrobić
danielsowashop - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Niestety nic nie działa jeszcze

oznacz moderatorów
KupCiuszek70
#7 Wielbiciel#

No właśnie też tak mam od rana. Próbowałem powiązać od nowa i nadal nie działa, a paczki do wysłania 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Trzeba wejść całkiem osobno na stronę Inpost - zalogować się i wtedy działa 

oznacz moderatorów
siesio
#10 Popularyzator#

U mnie to samo, kilka razy próbowałem połączyć konto wcześniej usuwając powiązanie zarówno z inpostu jak i z powiązanych aplikacji na allegro. Ciągle ten komunikat:

"siesio - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!"

Hmn... przede mną jakieś 60 paczek i za różowo to nie widzę.

 

oznacz moderatorów