anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost - błąd techniczny

MAMY ROZWIĄZANIE!
FANSPORT79
#8 Zapaleniec#

Czy jest wciąż problem z tworzeniem etykiet z Allegro InPost? Przerwa miała być do 2 mają, a ja wciąż nie mogę nic zrobić. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Trzeba wejść całkiem osobno na stronę Inpost - zalogować się i wtedy działa - ja już pierwsze wydrukowałem przed chwilą 

oznacz moderatorów
FajneProdukty125
#9 Pomysłodawca#

u mnie też nie działa, loguję się na stronę InPost wchodzę w swoje konto, wyskakuje informacja o pracach serwisowych. zamykam to, przechodzę w zakładkę allegro następnie import allegro i wyskakuje info FajneProdukty125 - trwa uzyskiwanie dostępu.....itd.

oznacz moderatorów
sklepsenses
#9 Pomysłodawca#

Hej .

Podpowiedz mi na którą stronę wejść . Managera ? Mam 100 paczek i już jestem siny

oznacz moderatorów
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Zawsze tak robię, że wchodzę na InPost aby się zalogować, ale nadal to nie działa.

oznacz moderatorów
siesio
#10 Popularyzator#

UWAGA DZIAŁA!!

 

Myślę, że rozwiązaniem jest błąd jaki każdy z nas robi.

1. Trzeba usunąć powiązanie KAŻDE z allegro inpost w MOJE KONTO -> Aplikacje powiązane.

Tam znajduje się czasami aplikacja bez nazwy i ją tez trzeba usunąć. Nie wystarczy usunąć powiązanie z inpostem

2. W menadżerze paczkomatów należy usunąć konto powiązane z allegro i ponownie je dodać. Jak nie wyskoczy POPUP to macie kolejny błąd i znowu trzeba szukać blokady w przeglądarce i usunąć powiązanie bez nazwy na allegro.

 

U mnie zaczęło działać po kilku próbach.

oznacz moderatorów
FajneProdukty125
#9 Pomysłodawca#

to chyba nie powinno tak wyglądać. Już któryś raz jak inpost robi prace serwisowe jest potem problem z pobraniem zamówień i przygotowania adresów do wysyłki. Zawsze to robią w takich dniach że nie ma z ikąd pomocy. Dzwoniliśmy dzisiaj do inpost to nam powiedzieli że "fachowcy" pracują nad tym. I tyle, całuj się. Po tak długim wekendzie jest masa paczek do nadania a my jak zwykle w czarnej d...

oznacz moderatorów
znaczek
#10 Popularyzator#

W Inpoście  tak jak w Allegro młodzi, ambitni głodni sukcesu, jak zaczynają coś poprawiać to zawsze wychodzi, że DOBRE zmienili na GORSZE. Praktycznie każdy temat potrafią spie....lić.

oznacz moderatorów
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam, ale kto to popsuł lub nie dopilnował, to niech to naprawia, albo płaci nam za stracony czas i nerwy.  Czekam na informację od Allegro gdzie mamy wysyłać faktury obciążające za powyższą sytuację, plus kiedy wreszcie zacznie to działać, bo nie mamy podstaw aby płacić Allegro za jakąkolwiek usługę - a ta w formie prawa - nie działa.

oznacz moderatorów
FajneProdukty125
#9 Pomysłodawca#

też tak uważam, mało tego nie będę nic robić bo potem mi powiedzą że to ja sper... ale jutro powiem co o tym myślę. Jeszcze się nie zdarzyło żeby po serwisie było wszystko dobrze. Szlag mnie trafia, ale co, nic teraz nic nie zrobimy trzeba czekać do rana, a potem wszyscy powinni atakować allegro.

oznacz moderatorów
jiliew
#1 Nowicjusz#

Witam, mam problem z wysłaniem paczki Allegro Inpost. Po zalogowaniu się na stronie i naciśnięciu "Import Allegro Inpost" wyświetla się komunikat "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! ". Próbowałem rozłączyć i powiązać ponownie konto z allegro ale nie pomogło. Allegro miało jakieś przerwy techniczne 1-2 maja, może coś się wtedy wykrzaczyło.

oznacz moderatorów
jiliew
#1 Nowicjusz#

już działa.

oznacz moderatorów
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Może u Ciebie, bo u mnie nie działa to już drugi dzień.

oznacz moderatorów
CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

u mnie też nie działa, cały dzień dzisiaj próbuje i ciągle to samo, nie da się pobrać zamówień i wygenerować etykiet

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Zachciało się im robić prace serwisowe a nie wzięli pod uwagę że to może przerosnąć ich możliwości ,teraz są problemy ale i tak będą ciągle uspokajać że "nic się nie stało" .

oznacz moderatorów
divonn
#7 Wielbiciel#

Mam to samo inpost tłumaczył się że, prace serwisowe nadal trwają.

oznacz moderatorów
VinylRecordStore
#7 Wielbiciel#

Działa Wam już Inpost??

oznacz moderatorów
belsklep
#8 Zapaleniec#

Nie jeszcze nic nie działa może by tak ktoś z allegro się wypowiedział na ten temat !!!

oznacz moderatorów
pwglassfol
#8 Zapaleniec#

Niestety,,, odswiezam, aktualizuje powaizanie, czyszcze cookies ....i nic...

oznacz moderatorów
VinylRecordStore
#7 Wielbiciel#

u mnie poszło, wyczyszczone cookies dwukrotnie i ponowne powiązanie konta pomogło.

oznacz moderatorów
Consulus
#9 Pomysłodawca#

Czasami przeglądarka blokuje wyskakujące okna... po kliknięciu (w managerze Inpost) "Powiąż ponownie" strona automatycznie powinna przekierować do strony allegro gdzie trzeba zaakceptować (już wpisany) kod weryfikacyjny, następnie trzeba odczekać kilka minut i powinno działać.

oznacz moderatorów