anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

inpost zwrot do paczkomatu zamiast na adres

MAMY ROZWIĄZANIE!
orbitkownia_pl
#11 Animator#

Pierwszy raz mi się zdarzyło że zwrot nieodebranej przesyłki trafił do paczkomatu w którym nadawałam tą przesyłkę, jak nie dam rady odebrać "Jeśli nie odbierzesz paczki w wyznaczonym czasie, zostanie ona przekazana do Magazynu Paczek Niedoręczalnych - a tego byśmy nie chcieli! " czyli jestem chora, po kilku dniach paczka wraca do paczkomatu w miejscu w którym nadaję daleko od domu, nie mam jak odebrać nie ma mi kto odebrać- przepada? nie mam towaru i pieniędzy? to jakaś kpina. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie zwrot tylko nie odebrana paczka .

oznacz moderatorów
orbitkownia_pl
#11 Animator#

takie też były zwracane na adres

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@orbitkownia_pl ale się zmieniło 😞 wracają na adres pod warunkiem że masz umowę z InPostem 🙂

Pozostałe wracają do paczkomatów nadawczych 🙂

https://inpost.pl/aktualnosci-zmiany-w-regulaminach-inpost-0

Główna zmiana w regulaminach:

  • Zmiana procesu realizowania zwrotów do nadawców po nieudanej próbie doręczenia przesyłki – po zmianie zwroty będą realizowane bezpośrednio do miejsca, z którego przesyłki zostały nadane. Jeśli nadanie nastąpiło przez Paczkomat® lub przez  PaczkoPunkt – zwrot zostanie wykonany dokładnie do tego samego urządzenia lub punktu. W przypadku nadania poprzez podjazd kuriera – zwrot zostanie zrealizowany pod adres nadawczy (tak jak dotychczas). Zmiana nie dotyczy Klientów z ustalonym adresem zwrotu w ramach umowy biznesowej.

Modyfikacje wchodzą w życie od 17 października 2022 roku.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
-orbitkownia-
#12 Orędownik#

extra czyli jak nie zdążę odebrać jestem w plecy

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@orbitkownia_pl czytaj ,, "Jeśli nie odbierzesz paczki w wyznaczonym czasie, zostanie ona przekazana do Magazynu Paczek Niedoręczalnych ,,

W przypadku choroby czy innego powodu nie podjęta paczka wraca na oddział , kontaktujesz się z Inpost i paczkę odzyskujesz .

oznacz moderatorów