anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaką wartość mogę dodać w parametrach “materiał zewnętrzny” oraz “materiał wkładki”?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PAGO_SKLEP
#8 Zapaleniec#

..jak w temacie , ..wznawiam lub wystawiam ponownie towar, pokazują mi się dwa dodatkowe parametry do uzupełnienia : 

- Materiał zewnętrzny - podaj wartość  ?????????????????????????

- Materiał wkładki - podaj wartość   ?????????????????????????????

Co tam wpisać jakie wartości?????????????????????????????????????????

Wcześniejsze parametry już są Materiał wkładki - i tu jest lista wyboru, jak długość wkładki, czy materiał zew. tez jest lista do wyboru.

Proszę o oświecenie mnie !

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
mdrogeria
#21 Demiurg#

PAGO_SKLEP wpisz co uważasz najbliższe prawdy .

oznacz moderatorów
PAGO_SKLEP
#8 Zapaleniec#

Oczekiwałbym odp. rzeczowej w temacie, dlatego przyszłych dyskutantów prosiłbym o nie zabieranie głosu w sprawie, jeśli nie są to konkretne  odp.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

PAGO_SKLEP pytasz ogólnikowo to adekwatną odpowiedź otrzymujesz .

oznacz moderatorów
PAGO_SKLEP
#8 Zapaleniec#

W pytaniu są zawarte szczegółowe informację, a prośba moja dotyczyła tego - aby osoby które nie mają zielonego pojęcia w temacie, nie uczestniczyły w dyskusji.

Zadałem pierwszy raz na forum pytanie licząc na rzeczową odp. celowo wybrałem profil - sprzedawcy zaawansowani , ..niestety widzę ze nie warto  było, za chwilę  pewnie dostanę uszczypliwą odp. od mdrogeria.

mimo wszystko miłego dnia życzę 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

moc uśmiechu.jpg

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@PAGO_SKLEP Może być też tak, że masz wartość "INNA" na liście wyboru i wtedy pod listą pokazuje się pole na wartość własną, która nie znajduje się na tej liście. Jeżeli tak nie jest, spróbuję zerknąć w kategorię tego produktu, tylko potrzebowałbym jego EAN 

oznacz moderatorów
PAGO_SKLEP
#8 Zapaleniec#

Matko !!!! w końcu profesjonalista !!! dziękuję !  , a już traciłem nadzieje 😉

Dokładnie , jak wybiorę inną wartość niż "inna" to te pole z wyborem wartości mi znika. Nie było tego ! co to za wymysły znowu? W zakładce uzupełnij parametry obowiązkowe nie mam nic do uzupełniania, to po co to ?

EAN tego przedmiotu to 4055344649800

pozdrawiam

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

😉 Nie jestem do końca pewien czy te listy zawierają dane, które w przeszłości najczęściej padały przy wystawianiu czy mają jakiś zespół wyszukujący parametry występujące w tego typu produktach.

Te listy wyboru znajdują się w parametrach pozostałych, więc nie są wymagane, ale zawsze mile widziane, pozwalają na wyszukanie oferty po dodatkowych parametrach. Wartość Inna używana jest w przypadkach kiedy produkt posiada jakąś nietypową cechę, jak wykonanie ze specyficznego materiału, czy pochodzi od niezbyt znanego producenta.

Często w polu Marka można się z tym spotkać w wielu kategoriach, mają w danej kategorii jakąś swoją listę marek, to zamiast ciągle podawać wartość Inna, to pozwolili nam na wpisanie własnej wartości, gdzie możemy w końcu podać konkretną markę. Trochę miesza się to w produktyzacji, gdzie wymagane jest połączenie z produktem. Czasami są niezłe jaja 😉

oznacz moderatorów
PAGO_SKLEP
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za rzeczową i merytoryczną odp. Pozdrawiwm

oznacz moderatorów
starshoes
#1 Nowicjusz#

Przy wystawianiu oferty butów pojawiła się nowa pozycja materiał wkładki (podaj wartość), niestety jest to pozycja obowiązkowa i nie wiem jak należy wypełnić. Allegro po otrzymaniu pytania także nie odpowiedziało może ktoś wie jak należy to zrobić ?

oznacz moderatorów
Rad-Stol
#12 Orędownik#

wpisz material, skora, liscie, sloma co w tym bucie jest co za problem? materiał to materiał 

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@starshoes Jeśli wkładka nie jest wykonana z żadnego z wymienionych materiałów, zaznacz ostatnią wartość - "inny".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów