anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak często wrzucacie na czarną listę?

dawal50
#14 Krzewiciel#

Gdybym nie miał pewności przebiegu transakcji to bym się godził na gorsze oceny. Jako że mam wysyłkę elektroniczną to wiem kiedy przesyłka została wysłana i dostarczona, wiem że wszystko mam zgodne z opisem, wiem że obsługa też jest dobra, bo odpisuję od razu. Klient jeśli jest rzetelny to nie może wystawić poniżej 3x 5/5. No chyba że faktycznie coś z mojej strony będzie nie tak, ale wtedy się godzę na zaniżone oceny. Tyle że praktycznie nie było takich sytuacji. Klient wystawiający negatyw za to że nie przysługuje mu zwrot (produkty cyfrowe), klient wystawiający negatywa za to, że nie doczytał że kupił dodatek a nie pełną wersję to oczywiście wina sprzedawcy. Wszystkie takie złośliwe oceny oraz zaniżone gwiazdki trafiają na czarną listę.

Jako że allegro pozwala na nierzetelność klientów to ja mam prawo na wrzucanie na czarną listę. Zobaczę gdzieś 4/5 i klient trafia na czarną listę. Ktoś napisze że to niezgodne z prawem? Ja uważam że zgodne bo przyczyna jest uzasadniona czyli złośliwość klienta.

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@dawal50  Przez blisko 9 lat na obecnym koncie nazbierało mi się 13 delikwentów. W większości za większe przewinienia niż tylko zaniżone oceny np. za oskarżenia, że kradnę zdjęcia z internetu. Jednego mam co kupił książkę, potem zrobił mi aferę, że książka używana ( ja mam w większości takie ) odstąpił od umowy i odesłał. Ale to nie zakończyło wcale sprawy bo za kilka dni kupił ją ponownie i gdy odmówiłam wysyłki dostałam negatywa poprzedzonego mailem z karczemną awanturą 🙂 Niektórzy więc solidnie sobie zapracowali na tę listę.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Za każdym razem kiedy kolejny baran odstępuje od umowy - nic mi tak nie podnosi ciśnienia jak kolejny baran który nie potrafi czytać opisów oferty i ma jak zawsze pretensje do sprzedawcy a nie do siebie. 

Przykład z dzisiaj, dzwoni starszy Pan i pyta o ofertę, pyta o termin ważności produktu, to tłumaczę że jest taka informacja zawarta w tresći oferty, a no co ? bo on tego nie czyta, woli zadzwonić 🤔

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@megii_ss, dobrze, że nie zostawił 2/5 z obsługi, za to, że pani z firmy każe mu czytać opis 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@megii_ss Szkoda, że kupujący nie mogą dodać do czarnej listy krowy, która w każdej ofercie narusza prawo i regulamin.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, dlaczego? przecież mozna ją zgłosić.. chodzi ci o krowę, którą ukrył sąsiad? 🤣

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

prawo i regulamin ?

idź się dzieciaku zajmij porządną robotą, zrobiłeś się wyszczekany tutaj - nie masz czegoś lepszego do roboty ? pewnie nie .........

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@megii_ss, na spokojnie, pewnie dziewczyna go rzuciła,
to się oddaje filozofowaniu i wtrącaniu swoich para-regulaminowych zapisów 🙂
a taki dobry chłopak był, zawsze dzień dobry, do widzenia 😂 a teraz no.. robot.. 😐

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@megii_ss Tak, prawo i regulamin w każdej ofercie. Ten zapis wkrótce zniknie z zakładki O sprzedającym.

KUPUJĄC NA MOICH AUKCJACH UDZIELASZ MI JEDNORAZOWO PEŁNOMOCNICTWA DO ZAWARCIA UMOWY Z POCZTĄ POLSKĄ, InPost O ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W TWOIM IMIENIU I WYSYŁKI NA KOSZT KUPUJĄCEGO [ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM Z DNIA 01.01.2007 W KWESTII KOSZTÓW WYSYŁKI I ODSTĄPIENIA OD OPŁATY Z TYTUŁU PEŁNOMOCNICTWA] - PRZEKAZANE NA TEN CEL ŚRODKI NIE STANOWIĄ DODATKOWEGO DOCHODU SPRZEDAJĄCEGO.

 

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

99% tych zakładek jest nieaktualnych tak samo jak ich zapisy - allegro coś wymyśli, każe wypełniać a później kasuje bo......

także w tym wypadku........

ps. słaby ten przykład 😉

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@megii_ss   Trochę słabe podejście do klientów. Baran bo zadzwonił z pytaniem ? Starsi ludzie w dużej części nie czują się swobodnie w internecie i dlatego dzwonią a sprzedawcy korona z głowy nie spadnie jak wytłumaczy to i owo.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

korona z głowy nie spadnie

@Kaliope_Brzeg, lepiej żeby spadła właśnie, bo pójdzie na kwarantannę 😄

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

czy ja wiem czy słabe - 300-400 paczek miesięcznie, kto ma kupić to kupi - a czytać to każdy powinien umieć - tak mi się wydaje 😉 - po to są te opisy ofert.
Widać że nie zajarzyłeś 😉 Zadzwonił to ok, jestem po to aby pomóc, ale po co dzwonić skoro pyta o to co jest zawarte w opisie oferty, jedno zaprzecza drugiemu 😉

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@dawal50 

"Jako że allegro pozwala na nierzetelność klientów to ja mam prawo na wrzucanie na czarną listę. Zobaczę gdzieś 4/5 i klient trafia na czarną listę."

A w gimbazie, kiedy nauczyciel ocenił Twoją kartkówkę z przyry na 4 zamiast na 5, to zostawiałeś mu kupę na wycieraczce, czy od razu wybijałeś okna?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Client:79179573 nie rozumiem porównania. Na allegro wiem czy coś zrobiłem źle.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

4/5 właśnie znaczy "dobrze". Może nie wybitnie, ale OK.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Client:79179573 4/5 oznacza że coś było nie tak, a nic nie było nie tak. Do kartkówek nie mam wglądu, poza tym do gimnazjum nie chodziłem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573, 😂 🤣 😂 🤣 😂 🤣 znając cię, robiłeś jedno i drugie 😂 🤣 😂 🤣 😂 🤣

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

policzyłam 🙂

od 2012 jak prowadzę na tym koncie sprzedaż = 299 banów 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

JESZCZE JEDEN! JESZCZE JEDEN! JESZCZE JEDEN! 😊
<robi falę z @Client:79179573 i @Kaliope_Brzeg>

\o\o\o\o\o\o\o\o/o/o/o/o/o/o/o/

oznacz moderatorów