anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak można skopiować swoje zdjęcie z archiwum allegro

mader_mr
#1 Nowicjusz#

jak można skopiować swoje zdjęcie z archiwum allegro lub skopiować całą moją  aukcję?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Knowhere
#21 Demiurg#

@mader_mr Klikasz PPM na dużej fotce w archiwum, następnie "Zapisz obraz jako..." (albo coś podobnego, w zależności od używanej przeglądarki) i już.
Opis? Zaznaczasz tekst, który Cię interesuje, CTRL+C/CTRL+V i też już.
Całej aukcji, jako takiej, nie skopiujesz.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cuma87
#7 Wielbiciel#

A jeśli oferta nie jest jeszcze w archiwum to pomysł jak to zrobić? 😕 nie mam zapisanych bo dysk był wymieniany więc nie mam kopii zdjęć, dostępu do modelki już też nie, a chcę odświeżyć starszą aukcję.

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

musisz kliknąć na obraz prawy przycisk myszy i "zapisz obraz jako..." na zdjęcie z galerii albo z opisu. 

oznacz moderatorów

cuma87
#7 Wielbiciel#

Tak to można było robić kilka lat temu 😉

oznacz moderatorów

cuma87
#7 Wielbiciel#

F12 i ogarnięte 😉 Pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cuma87 jeżeli oferta nie jest jeszcze w archiwum to możesz ją wznowić.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cuma87
#7 Wielbiciel#

Ostatnia zakończona oferta jest w archiwum, a ja cofnąłem się do poprzedniej zakończonej która nie jest w archiwum i tam są zdjęcia jeszcze ale nie można wznowić. Proszę o kontakt może się uda, żebym nie musiał całej oferty od nowa robić 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cuma87 jeżeli nie jest w archiwum to znaczy, że zakończyła się później niż dwa miesiące temu, a ofertę można wznowić maksymalnie po 60 dniach od zakończenia, czyli powinna być taka opcja dostępna. Można zrobić to z poziomu zakładki Moje oferty, wybrać przycisk "Akcje" oraz "Wznów" lub z poziomu strony  z ofertą na Allegro klikając "Wznów", wtedy przekierujemy Cię do formularza edycji oferty - tam możesz poprawić jej dane i ponownie ją wystawić. Jeżeli będziesz miał problem ze wznowieniem sprawdź czy masz uzupełnione obowiązkowe paramtery, a jeśli nie widzisz nigdzie opcji "Wznów" to podaj proszę numer oferty, którą chcesz wznowić 🙂    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cuma87
#7 Wielbiciel#

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cuma87 możesz napisać do nas na adres: spolecznosc@allegro.pl jeżeli nie chcesz pisać na forum 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

własnie weszłem w archiwum allegro i normalnie zapisałem zdjęcia przez przeglądarkę "zapisz obraz jako..." ciągle jest taka możliwość..

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:58025408 W archiwum owszem, ale nie w ofertach które jeszcze do niego nie trafiły - w tych prawoklik jest zablokowany i trzeba to robić inaczej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

a faktycznie nie da się zapisać, dlatego zawsze jak wystawiam wstawiam zdjęcia do opisu, te można normalnie ściągnąć prawoklikiem..

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:58025408 O ile dobrze pamiętam, to te wrzucane w opis są przeskalowane i mają mniejszą rozdzielczość.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów