anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak można obejrzeć aukcje które się zakończyły i nie ma ich w archiwum a potrzebuje mieć wgląd.

tomixmeble_pl
#7 Wielbiciel#

Witam

 

Kilka miesięcy temu zgłosiłem wykorzystanie moich zdjęć przez innego sprzedającego i allegro usunęło aukcję, sprzedający podał mnie do sądu o nieuczciwą konkuręcie i potrzebuję zrobić screny ale niestety aukcję się już skończyły i nie ma ich w archiwum a musze przygotować się do sprawy sadowej która jest w ten piątek. Jeszcze kilka tygodni temu był wgląd ale teraz już niestety nie mogę na te aukcje wejść PROSZĘ POMOCY.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

tomixmeble_pl
#7 Wielbiciel#

ok już piszę dziękuję ale czy mają taką bazę gdzie to odkopią?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie wiem, może Ci jakoś pomogą, pisz 🙂

oznacz moderatorów

tomixmeble_pl
#7 Wielbiciel#

Witam

 

Napisałem ale niestety aukcję są na stałe usunięte i niby nie można ich zobaczyć jak mogę je odzyskać może jakiś spec od odzyskiwaniu danych? Proszę o pomoc ponieważ to jest główny dowód w sprawie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Knowhere zdaje sie że chodzi o te zgłoszone i usunięte aukcje drugiego sprzedającego.

Tylko mnie dziwi czemu screeny dopiero na 1 dzien przed sprawą. To powinno byc zrobione już w momencie zgłaszania aukcji do allegro 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_Likos_ To niech tą samą metodą przejrzy jego oferty w archiwum - może wystawiał też inne oferty z jego fotkami.

PS @msniezek mam pytanie techniczne - dlaczego za każdym razem gdy @_Likos_ wywołuje mnie z nicka, to brak jest tego faktu w powiadomieniach?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

tomixmeble_pl
#7 Wielbiciel#

Witam

 

Ten sprzedający dalej handluje ale ma już aukcję poprawione i nie ma tam moich zdjęć a sprawą zajmuję się wiadomo trochę za późna bo jak spór przerodził się w zgłoszenia do sądu to jeszcze te linki można był przejrzeć a wczoraj się mega zdziwiłem bo nic nie działa.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Knowhere sprawdzimy to, dzięki za zgłoszenie.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Knowhere tym razem to nie nasza wina - z tego co widzę, @_Likos_ tworzy oznaczenia ręcznie, po prostu linkując frazę "@Knowhere" do Twojego profilu.

@_Likos_ wystarczy w treści posta wpisać małpę (@), a system podpowie Ci loginy do oznaczenia.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@msniezek dziekuje. Czasem zapominam o tej małpce 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek Nigdzie nie pisałem, że to Wasza wina. Byłem ciekaw co jest grane, bo wywołanie mnie w poście wyglądało tak samo, jak u wszystkich.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

z ciekawości jak wyglądała ta sprawa w sądzie?

i o co wnioskowała druga strona?

oznacz moderatorów