anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać przesyłki DPD Pickup?

netfutter-pl
#8 Zapaleniec#

Mam podpisaną umowę z DPD, wysyłam zwykłe paczki jak i DPD Smart, codziennie podjeżdża do mnie kurier po odbiór przesyłek. Chciałabym udostępnić klientom możliwość odbioru w punkcie DPD Pickup. Jak to dokładnie wygląda z nadaniem przesyłki? Wiem, że mogę wygenerować list przez wysyłam z Allegro lub Baselinkera. Czy przesyłki musze zawozić do oddziału DPD czy może je ode mnie zabrać kurier który przyjeżdża po standardowe paczki? Dzisiaj rozmawiałam z kurierem i powiedział że nie może ode mnie odbierać paczek z odbiorem w punkcie Pickup, że muszą być dostarczane do punktu. Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@netfutter-pl to masz jakiegoś regulaminowego kuriera. U nas w firmie kurier odbiera wszystkie paczki (kurierskie i pickup) na jedno zlecenie a też mamy ustawione stałe zlecenie na paczki. Poproś kuriera aby skanował paczki do pickup na te same zlecenie co masz stały odbiór. Bo z tego co mi mówił nasz kurier to on tylko musi mieć zlecenie a ilość paczek jest nie ważna.

oznacz moderatorów

netfutter-pl
#8 Zapaleniec#

Powiedział że tak się nie da, bo podczas skanowania wyskakuje błąd. Stąd moje pytanie tu na forum 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z tego co wiem to  taki rodzaj przesylki musisz samodzielnie dostarczyć do punktu i taki rodzaj przesyłki nie ma terminu na dostarczenie przez Ciebie do punktu DPD Pickup.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@netfutter-pl Cześć. 🙂 Możesz generować przesyłki DPD Pickup przez Wysyłam z Allegro i zamówić podjazd kuriera. Nie docierają do nas inne zgłoszenia, żeby był z tym problem. Takie paczki powinnaś bez problemu móc przekazywać kurierowi - być może to kwestia Twojej indywidualnej umowy. Nasza umowa obejmuje takie podjazdy i nadawanie paczek DPD Pickup w ten sposób. Spróbuj skontaktować się z DPD i dopytać o tę sprawę i Twoją umowę 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów