anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadawać przesyłki Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch?

3DUV-PL
#7 Wielbiciel#

WItam, powiedzmy, że mam już podpisaną umowę z Allegro do wysyłania przesyłek przez pocztę polską.

Jak wygląda nadanie paczek? Czy osobiście trzeba jechać na pocztę polską i nadać paczki czy ewentualnie przyjeżdża kurier?

Jak wygląda również obsługa zamówień jak mam Baselinkera? Czy allegro podpina te wysyłki pod Baselinkera i będę mogła to zobaczyć w programie czy będę musiała specjalnie wchodzić na konto allegro i tam tego szukać?

Dziękuje z góry za pomoc

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3DUV-PL do tego służy narzędzie Wysyłam z Allegro, żeby z niego korzystać wystarczy mieć konto firmowe 🙂 Przez Wysyłam z Allegro przesyłki opłacone z góry nadasz bez podpisywania umowy własnej z przewoźnikiem. Koszty przesyłek doliczymy do rozliczeń z Allegro na Twoim koncie i zapłacisz za nie oraz za usługi dodatkowe na podstawie faktury od nas. A gdybyś miała podpisaną umowę z pocztą to możesz nadać przesyłki przez Elektronicznego nadawcę
Żeby ją podpisać s
korzystaj z tego formularza kontaktowego. Przedstawiciel Poczty Polskiej skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę odpowiednią dla Twojego biznesu. 
A Wysyłam z Allegro możesz zintegrować z Baselinkerem. Tutaj znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Bardzo polecam Ci korzystanie z kursów Akademii Allegro, żeby poznać narzędzia jakie oferujemy, by ułatwić prowadzenie biznesu na Allegro np. o Wysyłam z Allegro. W ramach Akademii możesz też zapisać się na webinary, sprawdź ich listę tutaj 🙂 
W razie pytań, chętnie pomogę! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

schpuns
#7 Wielbiciel#

@la_nika

Pani nie odpowiadała na pytanie: "Jak wygląda nadanie paczek? Czy osobiście trzeba jechać na pocztę polską i nadać paczki"

Wiemy jak nadać ELEKTRONICZNIE ale jak konkretny nadać fizyczny paczka ? Trzeba iść tylko i wyłącznie do placówki pocztowej ?

Pewnie nikt nie chce jechać do placówki pocztowej i czekać w kolejce 🙂

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@schpuns 

 Podjazd kuriera jest tylko dla tych co mają podpisaną umowę  z PP i jest płatny. A jak masz umowę to masz też opiekuna, który wszystko wytłumaczy.

Nie masz umowy to dygujesz z pakami na pocztę. Są tam z reguły tzw nadania masowe i po prostu zostawiasz przesyłki nie czekając w kolejce.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BTGroup
#9 Pomysłodawca#

Czyli drukuję etykietę nadawczą w Wysyłam z Allegro i po prostu zanoszę i pozostawiam przesyłkę u pani z okienka, przy czym nie opłacam jej na poczcie tylko koszty nadania rozliczam później z allegro.

Czy dobrze to zrozumiałem?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@BTGroup w skrócie tak

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BTGroup Bardzo dobrze i jest dokładnie tak jak napisałeś. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Tak. Pamiętaj tylko, żeby zaznaczyć właściwą placówkę Poczty do której zaniesiesz przesyłki, bo w innym urzędzie mogą Ci nie przyjąć (dane są drukowane na etykiecie)

oznacz moderatorów