anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak pod Windows XP obsługiwać wszystkie funkcje Allegro, w tym Allegro Lokalnie?

nowjar2
#7 Wielbiciel#

Od dłuższego czasu mam problemy z obsługą Allegro przez przeglądarki działające pod Windows XP (tak, jeszcze mam taki system; jest szansa, że w tym miesiącu będą pieniądze na nowy komputer). Od dawna nie mogę np. zadać pytania sprzedającemu - okno się otwiera, można wpisać wiadomość, ale nie reaguje na przycisk "wyślij". Natomiast przed chwilą próbowałem kupić 3 przedmioty od 1 użytkownika Allegro Lokalnie, ale nie udało mi się przejść do płatności i dostawy - powitała mnie pusta, biała strona, jedynie z napisem "Allegro" u góry.

Czy da się dostosować (np. ustawieniami) przeglądarkę działającą pod XP - np. Firefox lub ostatecznie Chrome, bo też mam - do aktualnych wymogów Allegro? A może istnieje jakaś kompatybilna przeglądarka działająca pod XP, którą mógłbym sobie zainstalować i kupować na Allegro, póki nie mam komputera z nowym systemem?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nowjar2 Cześć. Przykro mi, ale Windows XP to system, który nie jest wspierany od 2009 roku. Jeśli mogę Ci coś doradzić, to skorzystaj z aplikacji Allegro na telefonie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów