anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak powstrzymać negatywne komentarze od nieuczciwej konkurencji?

22_pawel
#7 Wielbiciel#

Jak walczyć z nieuczciwą konkurencją? Były pracodawca wystawia mi negatywy za pomocą kont osób trzecich z jednego miasta. Zablokować mnie u dostawców mu się nie udało to to chce zniszczyć mi roczne konto ze 100% pozytywami, na które ciężko pracowałem i niejednokrotnie musiałem chować dumę w kieszeń aby nie dostać negatywa.  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Agent051
#16 Inspirator#

@22_pawel Co się dziwisz, zdaje się że to ty zrobiłeś mu świństwo i nieuczciwą konkurencję. Wiesz jak to jest. „Dobro” wraca.

oznacz moderatorów

22_pawel
#7 Wielbiciel#

Polemizowałbym kto komu robił świństwo. Jeżeli uważasz, że robienie świństwa to zostawanie po godzinach, żeby wszystko dograć, tłumaczenie się klientom i przyjmowanie "opr" za braki dostaw, znoszenie znęcania psychicznego i wykorzystywania  przez 3 lata to ok - zrobiłem to!

Jak odszedłem i założyłem swoją działalność byli, obecni pracownicy i konkurencja z okolicy tylko mi gratulowała, o czymś to świadczy.  

 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Agent051 Myślę, że to był żart z twojej strony 😀

Nieuczciwe byłoby, gdyby poszedł pracować w innej firmie i zdobyte kluczowe informacje (kontakty np.) przekazał.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@22_pawel A jak możemy Ci pomóc, właściwie nie mamy jak zablokować komentarzy, jeżeli naruszają twoje dobro albo regulamin Allegro możesz zgłaszać. Dodawaj kupujących na CL, zapewne powstaną nowe konta, ale to możesz zrobić.

oznacz moderatorów

22_pawel
#7 Wielbiciel#

Właśnie dlatego powstał ten temat, oczywiście sprawa zgłoszona z odpowiednimi dowodami gdzie trzeba. Ale jak można się zabezpieczyć przed takim działaniem, nie chce się oczywiście zniżać do ich poziomu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@22_pawel Zapewne nie da się ustrzec takich sytuacji, tak działa biznes, życzę powodzenia.😊

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@22_pawel Jeśli masz niezbite dowody (osoby powiązane itp.) pozostaje sąd.

Nikt na forum nie jest w stanie Ci pomóc, a wręcz nikt nie ma takiego prawa.

Zabezpieczyć? Nie ma jak. Musisz udowodnić działanie nieuczciwej konkurencji przed sądem. Pytanie, czy werdykt nie rozjuszy przeciwnika, lub co będzie, gdy przegrasz?

To trudne i wymaga rozsądku.

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@22_pawel Czasami jak będziesz miał dobre dowody na mściwość konkurencji w postaci negatywa możesz spróbować poprosić allegro o pomoc i usunięcie takiej opinii.

oznacz moderatorów