anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozłączyć produkt z katalogiem allegro?

Larum
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem baterie alkaliczne 1 szt. allegro automatycznie powiązało ten produkt z katalogiem gdzie ten sam produkt występuje jako 2szt. Ja kupując ten produkt od importera otrzymuję fakturę na pojedyncze sztuki. Dla czego jestem zmuszony do sprzedaży w inny sposób? Żeby było śmieszniej to nie wiem co właściwie kupił Klient. U mnie w ofercie jest wyraźnie 1 sztuka ale jak się kliknie w aukcje to pokazuje się opis z tej błędnej aukcji.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Larum zgłoś 

Gdy w formularzu wystawiania wybrany produkt ma niepoprawne dane - możesz zgłosić ich aktualizację. Dodatkowo, jeżeli brakuje ważnych informacji - możesz przekazać je w zgłoszeniu:

  • W różnych miejscach serwisu możesz znaleźć przycisk [Zgłoś błąd w produkcie]. Znajdziesz go m.in w:
    • wyszukiwarce produktowej, gdzie wybierasz, co chcesz sprzedawać na Allegro
    • w formularzu wystawiania, gdy edytujesz lub wystawiasz nową ofertę
    • w zakładce Moje oferty, gdy klikniesz w nazwę produktu - znajdziesz ją zaraz poniżej nazwy oferty

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-zaktualizowac-lub-zmienic-dane-produktu-ZGZG89WkOU0

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bmdesign1
#2 Obserwator#

Pokazuje się opis czy sam tytuł? Bo jeśli nazwa produktu, to w takim razie Twoja nazwa przedmiotu jest po prawej nad ceną. Możesz w treści opisu zrobić uwagę, że przedmiotem oferty jest jedna szt.

Możesz wejść w edycję produktu i tam:

1. zgłosić błąd

2. podpiąć się pod inny produkt

3. całkiem usunąć powiązanie

oznacz moderatorów

Larum
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem od razu jak się zorientowałem że Klient widzi co innego niż ja. na razie bez zmian.

oznacz moderatorów