anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozpocząć rozmowę na czacie z konsultantem Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fashiamem
#7 Wielbiciel#

Witam czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć w jaki sposób mogę rozpocząć rozmowę na czacie z konsultantem allegro szukałem wszędzie niestety nigdzie nie mogę tego znalezć.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
kostas11
#21 Demiurg#

@fashiamem swoje pytania możesz też zadać tutaj, na Gadane 🙂

Żeby znaleźć czat - wchodzisz w kontakt i jak nie znajdziesz odpowiedzi w odpowiedniej zakładce ukazuje się guziczek Czat 

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

Możesz się z nami skontaktować na kilka sposobów:

kostas11_0-1586430388050.png

 

Czat

Bezpośredni kontakt z doradcą. Wybierz tę opcję, a na stronie pojawi się okno, w którym porozmawiasz z pracownikiem.

Dostępne formy kontaktu zależą od wybranego tematu - przy niektórych nie wszystkie opcje będą widoczne.

Czat lub telefon mogą być też nieaktywne, gdy doradcy są w danej chwili zajęci - w takim przypadku spróbuj ponownie później lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
fashiamem
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fashiamem dodam jeszcze tylko, że nie na wszystkich kolejkach mamy jeszcze dostępny czat i telefon, ale to się dynamicznie zmienia 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@cloudcloud tzn konsekwentnie je eliminujecie ???😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Wręcz przeciwnie, cały czas pracujemy nad nowymi możliwościami kontaktu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Dzisiaj spotkałem się z dziwną sytuacją. Poprosiłem na czacie, tego pseudo bota "Alinę" o kontakt z człowiekiem. Pierwszy raz czat w kółko odpowiadał, że mogę tylko wybrać: telefon oraz e-mail. A pytałem o AllegroPay, dokładnie to samo o co wczoraj.

Czy są zatem jakieś godziny pracy doradców na czacie ?

oznacz moderatorów
Client:81553101
#1 Nowicjusz#

weszłam w ten skrót i jest wyłącznie czatbot do wyboru 😞

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W Pomocy na dole strony Allegro jest formularz, ale trzeba się naszukać. Tu masz skrót, możesz dowolnie zmieniać tematy rozmowy;

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=be75077e-068a-4cee-b31d-9e532383f52d

oznacz moderatorów
JCD_Man
#9 Pomysłodawca#

Ta strona kontakt jest już teraz zmieniona i czat chyba został zlikwidowany. Jeśli nie to gdzie go teraz znaleźć?

oznacz moderatorów
donna_locca
#7 Wielbiciel#

Przecież ten skrót nie działa !!!! Jak się skontaktować z kimś z Allegro ??? Czy jest tam ktoś żywy ????

oznacz moderatorów
ayla8
#9 Pomysłodawca#

To jest droga przez mękę. ogólnie to około godziny szukania i kombinowania jak tam się dostać. Jak już przejdziesz przez ten ich burdel , to musisz podać godzinę i zamówić rozmowę. I bardzo pilnować telefonu , żeby 1 minutę po czasie wyznaczonym , nie dosttać maila, że konsultant usiłował się z Tobą połączyć. Allegro to dno...

oznacz moderatorów
ezgzgr
#7 Wielbiciel#

Witam

oznacz moderatorów
Agroconsult
#1 Nowicjusz#

Prawda nie można znaleźć chyba celowo ukryte....

oznacz moderatorów
sylwia2000275
#7 Wielbiciel#

Pisze że czat nie dostępny

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może jeszcze śpią ,tylko sprzedawcy na allegro muszą pracować 24 h na dobę by chronić swój wizerunek przed systemem ocen.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sylwia2000275 W tej chwili napisanie wiadomości na czacie powinno być dostępne. Sprawdź proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

W zakładce sprzedaż na dolnym pasku strony jest zakładka "skontaktuj się", następnie postępuj intuicyjne a nie powinno być problemu 🙂


Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów
donna_locca
#7 Wielbiciel#

Piszesz że "W zakładce sprzedaż na dolnym pasku strony jest zakładka "skontaktuj się"

i to prawda ale po kliknięciu "Sprzedaję" nie przekierowuje mnie dalej. Jak do cholory skontaktować sie z kimkolwiek w Allegro ????????????????

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@donna_locca Jeśli po kliknięciu w przycisk "Sprzedaję" nie otwierają Ci się kolejne karty na stronie, to wyczyść pliki cookies w swojej przeglądarce. Następnie ponownie przejdź na https://allegro.pl/pomoc/kontakt

Możesz również utworzyć nowy wątek na Gadane i opisać swoją sprawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów