anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak rozumujecie tę ofertę

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

https://allegro.pl/oferta/perfect-fit-sterile-1-z-kurczakiem-1-4kg-12753478408

zadałem pytanie ile kg jest w ofercie 

1 + 1,4 kg 

zestaw 2 x 1.4 kg 

czy jak ?

odpowiedz sprzedawcy - czytaj ze zrozumieniem 

krucze, no próbuje 🙂

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

mikeza
#20 Guru#

moim zdaniem 1,4 kg

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

hmm,  a czemu zatem są w parametrach 2 sztuki jako zestaw i waga jednostkowa 1,4 kg ?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Bo moze opakowanie 900gram jako glowne i 500gram gratis drugie mniejsze razem 1,4kg

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Moim zdaniem produkt "Fit Sterile 1+" czyli karma dla młodych kotów, masa opakowania 1,4kg.

Z pewnością 1+ nie oznacza, że 1kg + 1,4kg.

Nie zmienia to faktu, że jest błąd w produktyzacji (podpięcie produktu) bo ilość w zestawie to 2 szt według katalogu, wiec teoretycznie 2,8kg 😄

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@AlleMakijaz nie wiem czego ty nie rozumiesz w tej ofercie, wszystko jest jasno opisane. Szukasz dziury w całym albo nie wiesz co chcesz kupić. Wyraźnie jest napisane że karma Fit Sterile 1+. I każdy kto ma kota wie, że 1+ oznacza zakres wiekowy zwierzaka, a nie dodatkową paczkę karmy. Sprzedawca ma całkowitą rację. Czytaj ze zrozumieniem.

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

a może tak grzeczniej ?

po 1 oferta nie była jasna, bo w parametrach był ujęty zestaw, a waga zestawu była wpisana 2 x  1,4 kg 

czyli można było domniemać, ze jest to 2.8 kg 

Teraz sprzedawca zmienił parametry , bo  niewątpliwie oferta  nie była jasna  zwłaszcza, że w głównym opisie oferty nie było podsumowania co kupujesz. 

Zwłaszcza ze ta karma kosztuje w sklepie 18 zł wiec mozna było uznać ze skoro Na Allegro jest zawsze "taniej "

to i może sprzedawca zrobił zestaw 

także zanim odpowiesz nonszalancko zorientuj się w temacie 

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zawsze gdy nie ma pewności a opis nie objaśnia parametrów trzeba przed zakupem zapytać sprzedawcę . 

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

też tak zrobiłem , ale sprzedawca odpisał mi niezbyt uprzejmie no cóż ..

oznacz moderatorów

ZDROWERSI
#10 Popularyzator#

Bez najmniejszych wątpliwości 1,4 kg karmy dla kotów starszych niż 1 rok.

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

teraz tak bo została wprowadzona zmiana 🙂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AlleMakijaz Nie wiem czego Ty szukasz jakiś błędów <> jest wyraźnie w tytule Allegro > 

Sucha karma dla kota Perfect Fit kurczak > w parametrach waga 1,4 kg

w tytule sprzedawcy > 

Perfect Fit Sterile 1+ z kurczakiem 1,4kg

Na zdjęciach > duża naklejka 900g + 500g GRATIS^ > chyba to proste działanie arytmetyczne > zawsze można kogoś poprosić, żeby policzył (w razie kłopotów)

Po prostu się nudzisz i usiłujesz znaleść dziurę tam, gdzie jej nie ma.

Sprzedawca ma rację > czytaj ze zrozumieniem.

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

a czy ty umiesz czytac logoicznie ?

przecież ci napisałem , że sprzedawca zmienił parametr bo wprowadzał w błąd 

wczesniej był zestaw 2 x 1,4 kg 

nie czytaj ostatnich wpisów tylko czytaj od początku 

bo robisz z siebie **piiip**ę i to mocną 

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

To nie są parametry przypisywane przez sprzedawcę tylko przez portal Allegro.

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

ta oferta nie była jasna bo myli parametr ale sprzedawca tez nie zadbal o to aby w opisie doprecyzowac 

oferta miała dodatkowo 2 zdjęcia 

a wiec zestaw jak w parametrach 

została ona poprawiona przez sprzedającego ale nie zmienia to faktu ze momencie inicjowania tutaj mojego zapytania oferta była niejasna .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za ofertę opis odpowiada sprzedający. Zgadza się że Allegro wprowadziło bałagan.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AlleMakijaz Nie wiem co było wcześniej>to tylko Twoje słowa>sam podałeś link do oferty>a tu nikt nie ma kuli gdzie widać przeszłość. Czytając ofertę z podanego przez Ciebie linku wszystko jest ok. Także to Ty wychodzisz na**piiip**łę i czepiacza.😆🥳

 

 

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

jak być był inteligentny to byś przeczytał innych odpowiedzi którzy wskazują ze w ofercie było 2 sztuki w zestawie 

Ale jak zawsze u płytkich ludzi, widzą tylko to co na powierzchni, nie zadając sobie odrobiny trudu aby zagłębić się ciut dalej . 

dziękuje Ci za wypowiedzi ale niestety spóźniłeś się 

bo sprzedawca poprawił swoją ofertę, która wynikała ze złego połączenia produktu z katalogiem 🙂

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

Odważne wnioski i obelgi ze strony osoby, która jako jedna z niewielu (jedyna?) widzi tutaj ten zestaw.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AlleMakijaz Niech Ci będzie, że masz rację > ale większąć piszących tutaj "rozumuje" tak jak ja > czyli też są "być był inteligentny " bo uważają, że to sprzedawca ma rację.

A przy okazji > to w tym linku, który sam podałeś nie widać "zmiany wersji, opisów i zdjęć" Ale to za trudne do zrozumienia dla Ciebie. Chcesz koniecznie coś udowodnić > na co brak dowodów. A jak się nie daje > to zawsze pozostaje trochę inwektyw i obrażania innych. No ale cóż > Mądrość bowiem, zgodnie ze swą nazwą, nie dla wielu jest dostrzegalna.

oznacz moderatorów