anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić informacje w ofercie z momentu zakupu przez kupującego?

europa89
#10 Popularyzator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

jeszcze miesiąc temu jak byłem na urlopie i miałem klienta, który chciał mi wmówić, że nie realizuję zamówień to kliknąłem na zamówienie i był "zrzut" zamówienia czyli, że to zamówienie z dnia i godziny takiej i takiej. 

 

teraz mam podobny problem i klienta, który twierdzi, że nie było informacji o urlopie ale tym razem klikam na zamówienie i przenosi mnie do oferty już bez tego zrzutu

 

Jak udowodnić klientowi, że nie ma racji?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@europa89 gdy wejdziesz w Zamówienia i klikniesz na konkretną ofertę to powinna wyświetlić się oferta z dnia zakupu. Jeśli w ofercie była informacja o urlopie to powinna być wtedy widoczna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

Zdjęcie zrobione miesiąc (aukcja skody)temu gdzie jest informacja ze widzisz stan oferty….. i to jest data i godzina zakupu tego klienta a teraz jak wejde w zamowienie (aukcja audi) i kliknę w nie to mam standardowy komunikat ale strona jest biezaca wiec nie jestem wstanie udowodnić klientowi ze widział to kilka dni temu.

6919200C-AC45-4B68-A193-2A85E69632D4.png

 

5A5F4994-9F94-4A50-8166-0E74EF494BA2.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@europa89 podaj jeszcze proszę numer zamówienia, które chcesz sprawdzić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

2f6b66c1-18d2-11ed-b932-4749ee3bec79

oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

Przepraszam, to jest poprawny numer zamówienia klienta który wmawia mi, że nie było urlopu 5852eb01-1713-11ed-84c2-59c645e74c9d

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@europa89 Zamówienie numer 5852eb01-1713-11ed-84c2-59c645e74c9d pochodzi z 08.08.2022, dokładnie z godz. 14:15, a w Twojej ofercie jest wyraźna informacja o urlopie w tym dniu: 

_HolaOla__0-1660206347371.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

Nie rozumiesz. Wróć proszę do mojego postu źródłowego i zobacz na czym polega różnica. 

oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

potraficie mi pomoc w walce z klientem?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@europa89 A w jaki sposób kontaktujesz się z klientem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

Jestem na urlopie wiec wyłącznie tylko w formie mailowej. Dzisiaj kolejny telefon ze w poniedziałek zamowienie a brak informacji o urlopie gdzie na pewno była. Na innym koncie niewystawionej urlopu tylko wydłużyłem czas wysyłki i mam zero zapytań dlaczego towar nie wysłany. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@europa89 Nie mamy pola do działania skoro prowadzicie między sobą korespondencję mailową. Jeśli kupujący zwróci się do nas, wówczas udzielimy mu właściwych informacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

Ok ale ja nie oczekuje waszej interwencji między nami a oczekuje informacji co się stało ze ma już zrzutu z data i godzina danego zamowienia tak aby klientowi pokazać ze jednak racji nie ma

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@europa89 W sytuacji kiedy masz ustawiony urlop, ale Ty jako sprzedający nie dokonywałeś żadnych zmian w ofercie nie wyświetlamy komunikatu "Na tej stronie widzisz stan oferty...". Tak jak wcześniej pisała Monika, gdy wejdziesz w zakładkę Zamówienia i klikniesz na tytuł konkretnego zamówienia to widzisz widok z dnia zakupu. Kupujący również widzi ten widok z momentu zakupu, gdy kliknie w nazwę oferty z poziomu zakładki Moje zakupy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Odszukaj sobie w skrzynce pocztowej e-mail z potwierdzeniem zakupu i tam sobie kliknij w link. 

Sprawdź też w ustawieniach, czy faktycznie miałeś wtedy włączony urlop.

Więcej Ci nie pomogę.

Ja natomiast mam inny problem. W części zamówień nie widać wprowadzonych numerów przesyłek. Niby ikonka jest pomarańczowa, klikam, a tu numeru przesyłki brak. Do tego dochodzą zwroty nieodebranych w terminie przesyłek z paczkomatów.

Może problem leży po stronie Allegro, ale informacji o tym nigdy nie uzyskamy.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

na pewno było bo zawsze sprawdzam czy taka informacja widnieje.

Nie pomaga odszukanie zakupu z maila i kliknięcie w niego. Nadal odwołuje się do bieżącego widoku. 

oznacz moderatorów