anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak utworzyć przesyłkę w koncie uprawnionego użytkownika dla konta głównego?

TYGRYSEK-PL
#8 Zapaleniec#

Mam konto firmowe (kierownika) i dodatkowe konto z uprawnieniami użytkownika (pracownika). Jak włączyć uprawnienia pracownikowi na dodatkowym koncie, aby mógł tworzyć nowe przesyłki (np. Smart i inne bezpośrednio w koncie Allegro) dla konta firmowego? 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

TYGRYSEK-PL
#8 Zapaleniec#

Niestety , wchodząc do zakładki zamówienia dodatkowy użytkownik nie może rozpocząć tworzenia etykiety i przesyłki. W tym jest problem i szukam rozwiązania.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TYGRYSEK-PL uprawnienia do konkretnych zakładek nadasz w zakładce Uprawnieni użytkownicy. Aby to zrobić w prawym górnym rogu wybierz proszę [dodaj użytkownika], kliknij [nadaj uprawnienia], wpisz i zatwierdź login konta Allegro, któremu chcesz nadać uprawnienia, zaznacz uprawnienia, do których chcesz przyznać dostęp (możesz wybrać "brak uprawnienień", "podgląd" lub "edycja") i kliknij [nadaj uprawnienia].
Uprawniony użytkownik odnajdzie je w zakładce Moje konto w części Uprawnienia do kont. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TYGRYSEK-PL
#8 Zapaleniec#

Niestety, żadne uprawnienia nie nadają możliwości dodatkowemu użytkownikowi utworzyć etykietę wysyłkową, może jedynie zmienić status. Chyba że wciąż czegoś nie wiem i czekam na konkretne instrukcje, jak pracownik ma utworzyć etykietę (tu brak jest wyboru opcji zgody/uprawnień), by potem zmienić status zamowienia (na to ma zgodę, ale tylko na zmianę)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TYGRYSEK-PL uprawnieni użytkownicy mają dostęp do listy i szczegółów zamówień, zmiany statusów zamówień, dodawania numeró listów przewozowych oraz do listy złożonych wniosków. Przykro mi, jednak obecnie nie mają możliwości generowania etykiet. 
Rozumiem, że taka opcja byłaby przydatna i przekazałam to jako sugestię dla zespołu, który zajmuje się tą funkcją.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TYGRYSEK-PL
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za info. Tak, taka funkcja byłaby BAAArdzo potrzebna, aby zaufany pracownik od paczek mógł obsługiwać przesyłki, a jednocześnie nie musiałbym udostępniać głównego konta . Oczekuję na to z niecierpliwością.

oznacz moderatorów

podlogi24_net
#8 Zapaleniec#

Czy ten problem został w końcu rozwiązany ? To najbardziej potrzebna funkcjonalność w systemie allegro. Osoba uprawniona (pracownik) nie moze otworzyc opcji NADAJ PRZESYŁKĘ (Formularz Wysyłam z Allegro) !!

oznacz moderatorów

TechartGSM
#9 Pomysłodawca#

Podłączam się do pytania - jak widzę minął rok, czy coś w tej sprawie się zmieniło? Jest to niezbędna funkcjonalność.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TechartGSM Cześć. Mogę potwierdzić, że taka opcja pojawi się na Allegro w przyszłym roku. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TechartGSM
#9 Pomysłodawca#

Super, a tak troszkę dokładniej? Chociaż który kwartał...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TechartGSM Nie wcześniej niż pierwszy kwartał, niestety nie mogę Ci podać dokładniejszego przewidywanego terminu wdrożenia 😕 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

erm2008
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Wkrótce 3 kwartał. Co się dzieje w temacie?

RM

oznacz moderatorów

3BoxDesign
#7 Wielbiciel#

@ko_alka zaraz kończymy 3 kwartał. Czy ta funkcja będzie niebawem dostępna? Bez niej jedyny sposób generowania etykiet to udostępnianie loginu do konta, który z perspektywy bezpieczeństwa jest naganny.

oznacz moderatorów

efinchpl_rtv
#8 Zapaleniec#

Czy już w jakiś sposób można uprawnić pracownika do nadawania paczek ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@efinchpl_rtv Przykro mi, ale ta opcja nie została jeszcze wprowadzona. Pracujemy nad tym. Będziemy was informować. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

erm2008
#7 Wielbiciel#

Jakie są dalsze działania Allegro w temacie?

Udostępniacie kolejne metody wysyłki i wymuszacie ich używanie na sprzedających a jednocześnie nie zapewniacie podstawowych narzędzi umożliwiających realizowanie takich wysyłek przez pracowników sklepów!

Teraz jakaś znowu wysyłka do jakichś automatów w Czechach której pracownik nijak nie może obsłużyć i musi angażować właściciela konta aby wydrukować mu etykietę. Kiedy to się skończy???

 

oznacz moderatorów