anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć powiadomienia SPAM przesyłane przez allegro, pod dzwoneczkiem ?

www-lapkom24-pl
#9 Pomysłodawca#

Jak w tytule.  Nie potrzebuje codziennie a nawet kilka razy dziennie otrzymywać powiadomień o kredytach, finansach, pseudo promocjach, namawianiu do pobrania aplikacji na telefon na którym już jest ta aplikacja, itp.  Chciałbym otrzymywać tylko ważne i istotne powiadamiania, jak np. wiadomości w dyskusjach od kupujących. ponad 90% wiadomości przesyłanych przez allegro to SPAM, w którym mogę przeoczyć ważne i istotne powiadomienia. Konsultant allegro powiedział że nie da się tego ograniczyć, tym samym zmuszając mnie do otrzymywania SPAAMU. 

Jak sobie z tym radzić nie tracąc czasu na przeglądanie i usuwanie niechcianych powiadomień ?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www-lapkom24-pl a czy tutaj masz odznaczone powiadomienia ogólne?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

www-lapkom24-pl
#9 Pomysłodawca#

Tutaj jest tylko zaznaczone "Gdy masz nową wiadomość na czacie" Wszystkie inne są nie pozaznaczane. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@www-lapkom24-pl  Czy te wiadomości są przesyłane na skrzynkę mejlową powiązaną z tym kontem na Allegro? Być może zgody masz wyrażone na innym koncie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

www-lapkom24-pl
#9 Pomysłodawca#

To co wcześniej napisałem dotyczy powiadomień ogólnych. Dla kupującego zaznaczone wszystkie oprócz "Zmiany w regulaminie dotyczące sprzedaży" Wiadomości nie przychodzą na maila, tylko na powiadomienia allegro, te pod dzwonkiem. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@www-lapkom24-pl A możesz przesłać mi zrzut ekranu i pokazać, co to są dokładnie za powiadomienia? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

www-lapkom24-pl
#9 Pomysłodawca#

Allegro powiadomienia.JPG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@www-lapkom24-pl Dzięki wielkie, ale mam na myśli zrzuty, o których pisałeś wcześniej, czyli z "powiadomień o kredytach, finansach, pseudo promocjach, namawianiu do pobrania aplikacji na telefon" w aplikacji pod dzwonkiem

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

www-lapkom24-pl
#9 Pomysłodawca#

Allegro powiadomienia 2.JPG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@www-lapkom24-pl Dzięki wielkie. Skonsultuję tę sprawę i wrócę tutaj z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@ko_alka  Przyłączam się do skargi na wymuszanie czytania informacji mniej ważnych. Przykład:

annas14firma_0-1679010886992.png

Jest tych "zielonych żarówek" więcej, ale pracowicie kasujemy żeby nie przeoczyć istotnych informacji.

 

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

moderatorko 

Mnie również dzwoneczek kojarzy się ze złem !

Z kolejną dyskusją ! Problemem ! 

 

Te dzwoneczki doprowadzają do szału, depresji ! Stanów lękowych ! 

Zmieńcie to ! 

oznacz moderatorów

www-lapkom24-pl
#9 Pomysłodawca#

Kiedyś tego spamu nie było. Jak pojawiała się wiadomość pod dzwoneczkiem, to wiem że trzeba było interweniować, bo to toś ważnego. Teraz że tak powie, "olewam wiadomości" Ale z drugiej strony, allegro tylko na to czeka, żeby powiedzieć "mamy cię, nie odpowiedziałeś w dyskusji od kupującego, zostaniesz zdegradowany'".  Dotyczy się to tak samo terminowej odpowiedzi na pytania zadanie przez kupujących. Staram się najszybciej odpowiadać jak mogę. Czasami się zdarzy że odpowiem po 24 godzinach, i w czym to jest gorsze jak rzeczowo odpowiedziałem na widomość w 28 godzinie od zadnia pytania przez kupującego, od tego kto odpowie sekundę po zdaniu pytania odpowiedzią typu " Dziękuję za wiadomość, odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe" i później rzeczowej odpowiedzi brak. Ale w statystykach ten sprzedający jest super, bo natychmiastowo odpowiada na pytania.  

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

proste, my wysyłać maili do klienta nie możemy, bo to spam, ale allegro może nas zasypywać wszystkim i nie spamuje. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nam to nawet wysłanie własnej wizytówki w przesyłce jest zabraniane .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www-lapkom24-pl @kolekcjoner608 @annas14-firma @mikeza @brakestop w imieniu Oli, wracam z informacjami jak wyłączyć tego typu powiadomienia. Są one związane z włączonym profilowaniem, aby je wyłączyć, wejdźcie proszę tutaj i kliknijcie "wyłącz". 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Człowiek uczy się całe życie. Dzięki !!

Wyłączyłem.

Ciekawe, czy zadziała tak jak ----> czastrwania.jpg

oznacz moderatorów

www-lapkom24-pl
#9 Pomysłodawca#

Na stronie pisze "Jeśli wyłączysz tę opcję nadal będziesz widzieć tyle samo reklam, ale mogą być dla Ciebie mniej interesujące." 

Chcę wyłączyć wszystkie zbędne powiadomienia, a nie wyłączyć profilowanie. Nie potrzebuję tyle samo innego spamu "mniej interesującego" 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www-lapkom24-pl to dotyczy reklam produktów w serwisie, a nie powiadomień przy dzwoneczku jakie otrzymujesz i na które narzekasz 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

www-lapkom24-pl
#9 Pomysłodawca#

Czyli jak to wyłączę,  nie będę już otrzymywał powiadomień o kredytach, finansach, itp, które tak nachalnie wciskacie ?

oznacz moderatorów