anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wybrać up aby nadać przesyłkę

KioskJoli
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego znowu nie idzie wybrać urzędu pocztowego w którym chcę nadać przesyłkę.....?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KioskJoli Na początek sprawdź czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej przegladarki. Jeśli tak, opisz dokładnie kolejne wykonywane kroki i prześlij zrzuty ekranu, które zobrazują zgłoszony problem. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KioskJoli
#9 Pomysłodawca#

Witam. Nadal nie mogę wybrać UP  w którym chcę nadać paczki. Nie jest to wina przeglądarki, gdyż na innym komputerze i innej przeglądarce również nie idzie. Próbując wybrać UP otwiera się lista Up-ów bez ładu i składu jak dla mnie. Trzeba przewertować całą listę aż znajdzie się swój UP ale to i tak na nic ponieważ nie idzie go wybrać i ustawić. Bardzo proszę  o rozwiązanie problemu, bo klienci nie dostaną paczek na które czekają.... Pozdrawiam , Jola

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KioskJoli Bardzo dziękuję za tę informację. Czy możesz wstawić tutaj zdjęcie lub zrzut zakładki obrazujące dokładnie to, o czym piszesz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

KioskJoli
#9 Pomysłodawca#

KioskJoli_0-1646381504056.png

 

oznacz moderatorów

KioskJoli
#9 Pomysłodawca#

W tym miejscu nie idzie wybrać UP w którym chcę nadać paczkę. Lista punktów niby się otwiera ale trzeba przewinąć ją z góry na dół aby znaleźć swój UP , a jak już znajdziesz to i tak nic z tego, ponieważ nie idzie go wybrać i wstawić . Jeden dzień nowej wersji był dobry, potem znowu mądre głowy namieszały...... a komu się za to sięgnie....? Pozdrawiam, Jola

oznacz moderatorów

KioskJoli
#9 Pomysłodawca#

I dodam, że to nie jest wina przeglądarki, bo próbowałam na całkiem innej , w innym komputerze.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KioskJoli Bardzo dziękuję, przekazałam już Twoje uwagi do zespołu projektującego to narzędzie i aktualnie czekam na odpowiedź. Gdy tylko dostanę więcej informacji w tej kwestii, wrócę do Ciebie ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Oznaczam moderatorów, pomogą 🙂
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 




Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

iotparts
#8 Zapaleniec#

Cześć,
Ponowienie nie można zmienić urzędu pocztowego w którym chcę nadać paczkę. Po wpisaniu w listę nie sortuje się, a jak uda mi się go zaleźć, to nie można go wybrać. Poniżej print screen.

Zmiana_punktu_nadania.jpg Czy Wy potraficie coś raz porządnie zrobić ,czy tylko ciągle podnosić prowizje, marże za marną jakość?

Zróbcie coś w końcu porządnie.

Pozdrawiam,
Łukasz.

oznacz moderatorów

BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#

Zgadzam się z tym , u mnie jest dokładnie to samo !!!!Pomimo wcześniejszego przypisania do innego Urzędu Pocztowego , samoczynnie zmieniło się na ten co nie chcę .I pomimo wielu prób zmian na pierwotny adres nie chce go czytać .!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@iotparts @BuBu-lodz-pl Przekazałam już Wasze zgłoszenia do naszego zespołu technicznego, który sprawdzi przyczyny tej sytuacji. Przepraszam Was za niedogodności, pracujemy już nad tym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

KioskJoli
#9 Pomysłodawca#

Problem połowicznie został naprawiony, można wybrać UP ale trzeba przewinąć całą listę za każdym jednym nadaniem aby znaleźć swój urząd. Czy nie można tego zrobić tak aby wpisać pierwsze litery tego co chcemy wybrać i to nam się wyświetli? Następnym problemem jest niemożność nadania wielu paczek z jednorazowym wyborem ,przy podsumowaniu, do swojego UP. Bardzo proszę o popracowanie nad tą niedogodnością. Dziękuję i pozdrawiam. Jola

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KioskJoli dziękuję, przekazałam już Twoją opinię i sugestie do zespołu zajmującego się narzędziem Wysyłam z Allegro.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

qtop-pl
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Brak możliwości wyboru urzędu nadania w Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex, w ogóle brak boxu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@qtop-pl Czy możesz przedstawić problem na zrzucie ekranu? Dodaj proszę również numer zamówienia, o które chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

qtop-pl
#9 Pomysłodawca#

Nr. zam. caa8d710-8f5c-11ee-bec6-e9292570f8d0

Screenshot3.png

oznacz moderatorów

qtop-pl
#9 Pomysłodawca#

Urząd dodany automatycznie bez mojej ingerencji.

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@qtop-pl Zgodnie z informacją w tym artykule:

wyświetlimy pole Adres przekazania, pole Dane na etykiecie oraz dodatkowe pole – Urząd nadania. Jeśli nadajesz przesyłkę:

na umowie Allegro, podpowiemy Ci najbliższy urząd względem danych nadawcy – przesyłkę nadasz w dowolnym punkcie

na umowie własnej, wyświetlimy urząd zapisany w ustawieniach tej umowy – przesyłkę nadasz wyłącznie w tym punkcie.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

qtop-pl
#9 Pomysłodawca#

Czyli nadam w dowolnym punkcie?

oznacz moderatorów