anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić jedną ofertę na jednym koncie 3 tysiace razy ?

-PRORIDE-
#11 Animator#

Czy legalne jest wystawienie tego samego przedmiotu w tym samym kolorze na tym samym koncie 3 tysiące razy ? Znalazłem sprzedawcę który ma 30 przedmiotów które zajmują łącznie 933 strony na allegro w jednym dziale. Jeden przedmiot jest wystawiony na około 3000 aukcjach na tym samym jednym koncie. Kolejny kolor to kolejne 3000 aukcji. Kompletny chaos w tym dziale jeden przedmiot w kolorze zielonym to jakieś 55 stron, niebieski kolor to kolejne 55 stron. To chyba najgorzej zaśmiecony dział w całym Allegro. Sprzedawca ma w tym dziale 55 tysięcy ofert, a tylko 30 przedmiotów 😀 Limit dwóch ofert to fikcja 😃

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@-PRORIDE- dawaj link do aukcji 😄

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@-PRORIDE- to musi być bubel katalogu allegro i produktyzacji ostatnio jednemu sprzedawcy zamieniło kilkaset produktow na aukcjach na breloki do kluczy z chin daj link aż z ciekawości zerknę 

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Kolor niebieski https://allegro.pl/uzytkownik/wwwTHOMASSSpl?string=niebieski
Kolor zielony https://allegro.pl/uzytkownik/wwwTHOMASSSpl?string=zielony
Można wpisywać dowolny kolor ma ich kilka. Sprzedawca ten sprzedaje ramki samochodowe i w ten sposób jeden ten sam przedmiot ma wystawiony na około 55 stronach, a jedna strona zawiera 60 aukcji takich samych. Cały myk polega na tym że do każdej aukcji ma dopisaną markę samochodu ba ma nawet model samochodu, a wystarczy odwrócić kolejność słów i można ten sam przedmiot klonować tysiące razy. Ramki jak wiadomo to jest część uniwersalna i pasuje do większości samochodów. Tak samo można sprzedawać zapachy do samochodów na 50 tysiącach aukcjach wszystkie o smaku jabłkowym tylko na każdej aukcji dopisany inny model auta. Tym sposobem w każdym dziale motoryzacji można jeden przedmiot wystawić w tysiącach sztuk, a jak ktoś ambitny to i do miliona dobije jedną tą samą ofertą 😀 A najlepsze że allegro nie widzi w tym problemu i wszystko jest legalne tak mi odpisali. W każdej kategorii allegro wystarczy zmienić słowo i ten sam przedmiot można wystawiać w tysiącach sztuk.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jakby musiał płacić za każde wystawienie stosowną opłatę to by mu się odechciało takich kombinacji .

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

Allegro ma to gdzieś, bo to generuje więcej pieniędzy z prowizji dla nich.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@-PRORIDE- nie ma zdublowanych aukcji ale tablice do różnych aut, z punktu Twojego jest to dublowanie ale z punku sprzedawcy na plus, bo jak ktoś szuka podkładki do opla czy citroena to wyskakuje w wyszukiwaniu !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Oczywiście to jest dobra opcja jakby się trzymał jeszcze marek samochodów.
Ale wchodząc w dział ramek i wpisując VW to pojawia się 29 stron z ramkami z czego 25 stron od niego. Ja sam jestem sprzedawcą ramek i drażni mnie że kupujący zanim w trafią na moje aukcje to muszą przekopać się przez te same oferty od tego sprzedawcy. Później się pobawię i nie będę gorszy każdą markę samochodu umieszczę na 100 tysiącach aukcji skoro to legalne 😀

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Każda tablica do innego auta, żeby nikt nie składał reklamacji, nic mnie tu nie zdziwi.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@-PRORIDE-  napisał(a):

Tak samo można sprzedawać zapachy do samochodów na 50 tysiącach aukcjach wszystkie o smaku jabłkowym tylko na każdej aukcji dopisany inny model auta.


o smaku?! 😲

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeszcze jaką cenę **piiip**ykną tak by na smarta nie załapać się s 1 sztuce 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Myślę, że wprowadzenie niewielkiej opłaty  np. 1zl. Od oferty, za każde 10 dni  rozwiąże problem powtarzania się ofert, niestety że szkodą dla kupujących, bo ci sprzedawcy którzy uczciwie podchodzą do sprzedaży i niedubluja ofert, mając rzadkie pozycję, znikną z allegro

Trzeba znaleźć złoty środek, a to nie jest łatwe, a na pewno trudniejsze od wyzywania innych od pacjentów i pał i tym podobnych epitetów.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Przeciez juz byla oplata za wystawianie aukcji w dawnych czasach... 😮

Jakieś... 16-18 lat temu 😄

Mozna bylo wystawiac na 7/10/14 dni. I wszystko bylo platne...miniaturki itp.

I był porządek...w sensie porządnie sklecone opisy, zdjecia itp.

A teraz? Bałagan, chlew, zapieprzone kategorie tysiacami tych samych aukcji.

oznacz moderatorów