anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić produkt w innej kategorii?

INGEstyle
#10 Popularyzator#

Witam! Mam problem... 

Do tej pory sprzedawałam przedmioty w kategorii WYSTRÓJ WNĘTRZ, jednak dziś wzbogaciłam swoją ofertę o stojaki na telefony komórkowe. Pierwszy produkt wystawiłam w kategorii Elektronika - Telefony i Akcesoria - Pozostałe i zrobiłam to bez problemu. Co prawda wyskoczył komunikat: 

W tej kategorii wymagamy, aby część Twoich ofert była połączona z Katalogiem produktów Allegro.Wybierz produkt z Katalogu lub wypełnij wszystkie Podstawowe parametry w ofercie, aby stworzyć powiązanie. Tworząc tę ofertę utworzyłam też sygnaturę dla tego produktu aby móc połączyć z nim inne oferty z tej kategorii. Następnie próbowałam wystawić podobny przedmiot (poprzez wystaw podobny) jednak nie jest to możliwe. Allegro żąda powiązania z innym produktem. Wyszukiwałam ten pierwszy stojak za pomocą sygnatury (nie znaleziono produktu), za pomocą nazwy, jednak również nie znaleziono produktu. Proszę o radę jak wystawić pozostałe oferty w tej kategorii bez kodu EAN???

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@INGEstyle Nie ma takiej możliwości, ponieważ w tej kategorii kody EAN są wymagane. Jeśli nie chcesz ich nadawać, możesz wystawić swoje oferty na Allegro Lokalnie, gdzie nie ma takiego obowiązku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów