anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić ofertę gdy nie mam kodu producenta?

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Dalej nic wystawić nie można na allegro. Obsesja allegro z kodem producenta.

Czas zmienić portal dosyć tego poniżania sprzedawców i zabawy z nimi. Platforma handlowa która robi wszystko by nic sprzedać nie mozna było i ich obsesja o jakimś kodzie producenta.Jak mam znaleść ten kod producenta jak sprzedaję używane rzeczy??? mam dużo rzeczy z niemiec i co mam wertować niemieckie strony w poszukiwaniu tego kodu producenta!??? Po co to wszystko czemu ma służyć ten sabotaż???

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

serwis-texas
#19 Nestor#

@OWojtekO  No weź to olej i wpisuj tam cokolwiek. To jest oficjalne stanowisko Allegro

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Żądają kodu producenta to go szukam,nic nie będę robił nie uczciwie a jak to się nie zmieni to odchodzę z allegro i nie będę też sprzedawał i na żadnym ich innym portalu.Jeszcze do końca miesiąca tylko,bo muszę poprzerzucać swoje oferty na inny portal.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

nikt tego nie sprawdza moze byc abc

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Ale ktoś jak coś kupi może zrobić z tego larum i mieć pretekst do zwrotu towaru.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

na koncie prywatnym nie ma zwrotu tylko jak sie sprzedaje z smart wysyłką jest miałem kilka zwrotow 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

JEŚLI TY MASZ PROBLEM Z ODNALEZIENIEM KODU TO KLIENT NA PEWNO SOBIE Z TYM NIE PORADZI , WPISUJ OBOJĘTNIE JAKI CIĄG ZNAKÓW

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Już dałem sobie spokój pokasowałem oferty rozliczyłem się z allegro i odchodzę z tego serwisu.

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Już w lipcu ani złotówki na mojej cięzkiej pracy nie zarobią

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

In post będzie zachwycony ich sabotażem😂

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

na allegro lokalnie jest od 16.06-16.07 sprzedaz bez oplat  dla tych co jeszcze tam nic nie sprzedali 

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Mam już swój portal gdzie będę sprzedawał żadnego allegro lokalnie ani **piiip** skończyłem z tym towarzystwem same reklamy tylko skomercjalizowali się strasznie i pozbywają sprzedających.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

NO TO PA .....

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

I jeszcze cenzurują wpisy,co to jest!???

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Pa Drogerio🙂dzięki za rady😊

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

SĄ NA SWOIM PODWÓRKU I TO ICH ZABAWKI . ZNALAZŁEŚ INNE .... POWODZENIA 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@OWojtekO To, że zapewne olejiks, o którym wspomniałeś, nie należy do allegro od prawie 4 lat😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

tak. jak do nich nie należy to tam też będę wystawiał.Tutaj zarabiali u mnie na prowizji 100-150 ale jak nie chcą tych pieniędzy to ich problem

 

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

teraz po tych podwyżkach co zrobili to było by z 200zł.To widać od razu dlaczego dużo osób rezygnuje z tego portalu i jeszcze nic wystawić nie można.Normalnie samozagłada😂ale chyba tego chcą jak tak usilnie dbają o to.

oznacz moderatorów

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Witam. A jaki to portal ?

oznacz moderatorów