anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak założyć drugie konto na allegro?

sagarysklep
#11 Animator#

Proszę mnie pokierować jak założyć drugie konto na allegro 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

Dziekuję bardzo 🙂 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  A przy okazji tak mi się przypomniało. Czy już naprawiliście bug wprowadzony podczas "integracji" związany z prywatnymi kontami? Mozna mieć 5-10-15 prywatnych kont i kiedys wyświetlał się nick, teraz wyświetla się imię. Jak "Jan Kowalski" ma wiedzieć na którym koncie w danym momencie jest, jak mu się wyświetla tylko "Jan"?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Gdy rozwiniesz listę przy swoim imieniu, na dole po lewej widzisz swój login. Lepiej nie będzie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mogłoby być lepiej, w czym problem?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  Tak, wiem to. Ale był u góry, widoczny - i nie bardzo wiem w czym to przeszkadzało?  I dlaczego nie może być lepiej ( czytaj : tak jak było)?

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

 

Dziękuję za cierpliwość.

Zmiana ma na celu wspomaganie personalizacji serwisu oraz uspójnienie korzystania wersji przeglądarkowej Allegro z aplikacjami mobilnymi.
Oczywiście bierzemy pod uwagę zdania naszych stałych Klientów, ale zależy nam również na nowych Użytkowników, dla których personalizacja tego typu to rynkowy standard.
Proszę się nie martwić brakiem widoczności loginu - pracujemy nad pokazywaniem go w bardziej widocznym miejscu. 🙂

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  Wiesz co? To jest coś co mnie w wielu instytucjach najbardziej wkurza : Oczywiście bierzemy pod uwagę zdania naszych stałych Klientów, ale zależy nam również na nowych Użytkowników,

Banki, telefonia komórkowa, kablówka - promocje dla nowych klientów, ale utrzymanie stałego klienta mają w !@#$ ....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Tak, to nie jest błąd, tylko wynik zmiany, którą niedawno wprowadziliśmy, a dokładny powód zacytował już @xyz96

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  "Its not a bug - it's a feature"  🙂  Zawsze myślałem że zmiany sa tylko na lepsze - jak widać : myliłem się.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów