anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zabkolować kupujących bez SMART ?

peker_84
#9 Pomysłodawca#

chore te prowizje  , jak mam zablokować kupujących którzy  nie posiadają konta SMART ???? ba ta prowizja od wysyłki zabija interes a podobno nie płaci sie jej jak kupujący jest SMART

 

 

mam kilka aukcji robić tego samego towaru ? na jednej będę miał dla kupujących z smart a na drugich cena + większa prowizja dla kupujących bez smarta 😉

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

@peker_84 Udostępniaj przesyłki tylko w "smart".

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 Jak się przesypuje tylko w smart?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Ha ha  przeoczenie  cool

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 A z innej beczki. Da się ustawić wysyłki tylko w smart? To jak- jak ktoś z kupujących nie ma smarta, to nie kupi? Coś mi się nie wydaje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 No nie kupi ale jak ktoś tak chce.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LEW433  Coś więcej? Też jestem ciekawa jaki masz patent na sprzedaż tylko w Smart .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Szczerze ,nie wiem i nie zastanawiałem się nad tym, ale dobry początek na rozwinięcie tego problemu,może ktoś wpadnie na jakieś rewelacyjne rozwiązanie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LEW433  No to skoro nie wiesz to po co udzielasz pytającym rad z d....  ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Daje ci szanse na rozszerzenie horyzontów i możesz rozwinąć wątek.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg "No to skoro nie wiesz to po co udzielasz pytającym rad z d....  ?" - to akurat jest proste pytanie, drogi Watsonie😛 On po prostu lubi sobie ot tak, bez sensu, ponabijać posty (a poza tym nadal nie wpadł na to, jak je się edytuje).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

peker_84 DOBRE PYTANIE , JAK BĘDZIESZ MIAL POMYSŁ TO PODEŚLIJsealed

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Jeśli średnia kwota zamówień to 40 zł, to można zrobić np. paczkomat 8,99 (maksymalnie 1 szt w paczce) + kolejna sztuka 1 zł

Jeśli dobrze myślę, to przy Smarcie, koszt transportu nadal będzie wynosił 0, a Ci bez będą musieli albo dopłacić albo olać zamówienie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Adekpol TAK TO NIE ZADZIAŁA . OBOWIĄZUJE USTAWIENIE OFERT Z PRZEDROSKIEM ,,ALLEGRO,, W NAZWIE , A TU KOLEJNEJ SZUKI ODPŁATNEJ NIESTETY NIE DA SIĘ USTAWIĆ undecided

oznacz moderatorów