anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zdefiniować maksymalne ilości w przesyłce?

MAMY ROZWIĄZANIE!
I60R97
#7 Wielbiciel#

 

Kupujący zamówił 5 różnych produktów po kilka sztuk. Jeden z nich ma bardzo duży gabaryt dlatego w ustawieniach mam wpisane inpost paczkomat do 4szt. Ponad 4szt. Kurier. Mimo to jakims sposobem kupujący wybrał inpost paczkomat.

Czy to jakiś błąd Allegro czy mój?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@I60R97 Prawdopodobnie było tak, że system zrobił z tego 2 paczki, ale masz pewnie ustawione łączenie przesyłek z różnymi cennikami według najwyższego kosztu i wtedy wysyłasz towar razem, więc ten piąty przedmiot został dodany do czterech pozostałych. Cenniki dostaw nie działają idealnie, nie dopasujesz ich do każdej sytuacji.

oznacz moderatorów
I60R97
#7 Wielbiciel#

Jest tak jak napisałeś, zrobiło mi 5 przesyłek. Trochę bez sensu bo zamiast wysłać matę w rolce muszę ją pociąć na 5 odcinków i złożyć …

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@xyz96  hmm tylko sugeruje sie skontaktować z klientem czy sobie życzy pocietą mate. Byc moze dogadacie sie w inny sposób. Jełsi spodziewa sie maty w całosci może Mu sie to nie spodobac

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@I60R97  jeśłi masz wpisane paczkomat do 4 szt to nie znaczy ze powyżej 4 szt policzy kuriera.

Sprawdz w zamówieniu czy klientowi nie policzylo dóch paczek do paczkomatu. Czasem tak sie zdarza przy dużei ilości zakupionych przedmiotów

oznacz moderatorów