anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić ofertę OFICJALNEGO sklepu ALLEGRO?

krejzole
#14 Krzewiciel#

Oficjalny sklep allegro brak wiedzy na temat sprzedawanego towaru.

Zadałem pytanie odnośnie produktu oferowanego przez ten sklep Pompa Yato 5,9HP spalinowa YT-85401 11074460981 - Allegro.pl

masa netto 25kg, natomiast waga brutto spada do 23,5kg dalej w zakładce parametry podane jest 30kg jako waga w opakowaniu. Pominę to że na moje pytanie odpowiada autoresponder to osoba która odpowiada w drugiej kolejności nie posiada na ten temat odpowiedniej wiedzy tylko przekazuje to cały czas "do odpowiedniego działu". Przecież allegro wie że w celu zapewnienia zadowolenia ja jako klient powinienem szybko dostać merytoryczną odpowiedź.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krejzole, dzięki za zwrócenie uwagi. Zweryfikuję tę sprawę.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ciekawe czy takie wystawianie produktów ,gdzie sprzedawca nie potrafi szybko udzielić wyjaśnień i szczegółów nie wspomnę już o wyjaśnieniu w razie potrzeby specyfikacji pracy takiego produktu jest zgodne z zasadami .Zwykły sklep na brak wiedzy o swoim produkcie nie może sobie pozwolić bo za wszystko odpowiada a tu jest jakaś "wolna amerykanka".

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Załóżmy że jestem laikiem - w tej aukcji nie podane jest jakim rodzajem paliwa zasilane jest to urządzenie, myślę że ta informacja również jest istotna dla mnie jako klienta. 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@krejzole 
Czego spodziewasz się po kimś (po czymś ?) kto przynajmniej kilkadziesiąt razy miesięcznie i tak przez lata udziela niezadowolonym Klientom odpowiedzi w stylu: "Zrobimy wszystko, aby podobna sytuacja już się nie powtórzyła.".
Słowa: godność czy szacunek wydają się być całkowicie obce tym którzy zarządzają (lub są zarządzani) w tym bałaganie. 
A ryba psuje się od głowy ...

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Chciałbym kupić opony załóżmy że takie jak na tej aukcji oficjalnego sklepu allegro 4x 205/55R16 HANKOOK WINTER ICEPT RS2 W452 94H XL za 1320 zł z Poznań - Allegro.pl - (11292451616)

W opisie jest fragment "opona charakteryzuje się niewielką masą i niskimi oporami toczenia" natomiast w parametrach jak również na etykiecie widzę 

  • opór toczenia: klasa E

co jest jednym z  wyższych oporów toczenia. Czytając te opisy oficjalnego sklepu allegro czuję się jakby ktoś próbował mnie oszukać. 

Dodatkowo zdjęcie sugeruje że opony otrzymam razem z felgami🤣🤣🤣 

Czy po zakupie mogę domagać się dosłania tych felg? Bo napewno wyślą bez.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to ich piaskownica i ich zabawki.😁

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To już nie można nazwać handlem tylko wciskaniem kitu ,ale to ich sklep ,ich towar ,ich podejście do klienta co widać po subiektywnych ocenach "zadowolonych" nabywców.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@kolekcjoner608 
ale to ich sklep ,ich towar ,ich podejście do klienta
Ale za tym stoją ludzie - zarówno Ci którzy tym zarządzają jak i Ci, którzy są przez tych pierwszych zarządzani. To jest ten sam organizm, który sam doprowadza co najmniej kilku Klientów dziennie do skrajnego niezadowolenia, a równolegle zapewnia że Klient jest najważniejszy (?).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

pamiętam jak byłem mały i moja babcia powtarzała mi często w podobnych sytuacjach wyświechtane hasło: "co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie". Wypisz wymaluj, pasuje jak ulał do polityki serwisu allegro, względem sprzedawców i często również kupujących.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mikeza 

dokładnie

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krejzole, wskazana oferta została poprawiona. Dzięki za czujność. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów