anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zlikwidować połaczenie towaru z tzw. produktem i jak zmienic numer katalogowy?

p_lapa
#8 Zapaleniec#

Witam.

1. W kilkudziesięciu aukcjach pomyliłem numer katalogowy części motoryzacyjnej. Czy da się to jakoś zmienić ? Bo widzę tylko opcję "Zgłoś błąd". Dodam, ze towary połączone są z tzw. produktem.

2. Jest taka opcja w wielu miejscach: powiąż z produktem. Ale czy jest gdzieś opcja: rozłącz z produktem?

Piotr

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mikeza
#20 Guru#

@p_lapa w swoich aukcjach możesz dowolnie edytować dane, zarówno kod EAN, jak i kod producenta, a także pozostałe elementy opisu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

p_lapa
#8 Zapaleniec#

Nie mogę, jeżeli towar połączyłem z tzw. produktem. Tak nawiasem mówiąc  - sam ten tzw. produkt utworzyłem.ps. gdybym prosto mógł edytowac - to nie zadawałbym pytania 🙂

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@p_lapa  wszystko można. Jak wejdziesz w edycję, to masz albo ZMIEŃ, albo ZGŁOŚ BŁĄD w PRODUKCIE. Wybierasz ZMIEŃ i wtedy masz opcję "usuń produkt z oferty".

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

p_lapa
#8 Zapaleniec#

@mikeza wchodze w opcję "usuń produkt z oferty" i wtedy wracam do edycji. I problem się powtarza - brak możliwości zmiany numeru katalogowego (jest już przypisany do produktu).

A opcja zgłoś błąd jest niemożliwa do wykonania - bo musiałbym zgłosić ręcznie do allegro ponad 90 aukcji, a potem czekąć.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@p_lapa  u mnie po powrocie do edycji mam możliwość edytowania również numeru katalogowego. Inna sprawa, że jak usunąłem produkt, a potem dodałem go ponownie, to wyskoczył mi komunikat, że powiązało mi z istniejącym produktem (moim starym, którego sam usunąłem). Cały ten system ledwo zipie i na tym polega problem. Pisaliśmy już tutaj kilkakrotnie, że jest masa błedów jakie pojawiają się podczas prób łaczenia ofert itd. Niestety allegro nie ogarnia tego tematu od strony technicznej 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

p_lapa
#8 Zapaleniec#

@ mikeza
Czy istnieje możliwość usunięcia tzw. produktu, który się samemu utworzyło? BO tak wynika z Twojego postu?

 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@p_lapa  eksperymentuj, bo jak widać to działa jak chce. Zasadniczo według mnie usunąłem swój produkt i mogłem go swobodnie edytować, ale jak go póxniej chciałem zatwierdzić i dodać na nowo, to wyskoczył mi komunikat, że taki produkt już istnieje i moja oferta zostanie z nim połaczona. Po połaczeniu okazało się, że wcale nie ma żadnego produktu o takich samych parametrach, a jest tylko tej mój może stary, albo nowy ? Tego chyba nikt nie wie 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów