anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić układ graficzny etykiet na wydruku do allegroinpost?

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Jak zmienić układ graficzny etykiet na wydruku do allegroinpost?

Przecież ta pionowa orientacja jest bez sensu:( mam dwie etykiety do druku i reszta arkusza jest na  śmietnik.

Wie ktoś jak nad tym zapanować?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Cześć. 🙂 Etykiety generujesz przez Managera InPost czy Wysyłam z Allegro? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#
manager inpost.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tylkouniego był wątek, poszukaj pisali jak zmienić ustawienia drukowania 🙂

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/inpost-nowy-wygląd-i-układ-etykiet/m-p/446...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Tak czytałem to ale nie jest zbyt pomocne. Pomijając fakt że jest to utrudnienie a nie ułatwienie. Ja po prostu nie umiałem znaleźć gdzie zmienić te ustawienia o których ktoś wspomniał w poście. Dlatego proszę o jakąś konkretniejszą wskazówkę. Dodam , że drukuję z managera inpost,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tylkouniego ale to w opcjach drukowania ustawiasz, zaznaczasz etykiety 2, 3 czy 4 i dajesz pobierz etykiety po wyświetleniu okna zaznaczasz pobierz A6P i w oknie drukowania w jakim układzie mają się wydrukować 🙂

2222.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję , wypróbuję.

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@tylkouniego 

Pana uwagi są dla nas bardzo cenne. Wszystkie opinie są gromadzone i starannie analizowane.
Sugestie zostaną przekazane do właściwego działu i wykorzystane do ulepszania usług InPost.

Obecnie nie ma możliwości zmiany układu etykiet, które pobierają się do pliku, natomiast można spróbować ręcznie zmieniać układ w ustawieniach drukowania.

oznacz moderatorów