anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zsynchronizować kolejność przesyłek z zakładki ZAMÓWIENIA z WYSYŁAM z ALLEGRO

SilverWorld-PL
#8 Zapaleniec#

Witam ! 

Mam pytanie. Czy macie jakiś sposób aby listy przewozowe wygenerowane w wysyłam z Allegro były w takiej samej kolejności jak w zakładce ZAMÓWIENIA ? Próbowałem zmieniać opcje SORTUJ po datach sprzedaży lub wpłaty i nic.....  Jak generujemy listy poprzez strony przewożników (Poczta polska , paczkomaty inpost, Kurierzy Inpost )to są w kolejności tak jak w zakładce zamówienia ........... Przy dużej ilości paczek jest to WIELKIE usprawnienie !

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SilverWorld-PL, dzięki za sygnał. Sprawę przekazaliśmy do działu zajmującego się narzędziem Wysyłam z Allegro. Gdy będę wiedziała coś więcej, dam znać.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

SilverWorld-PL
#8 Zapaleniec#
Witam. Niestety problem dalej występuje. Tak, przy generowaniu listów kolejność jest taka sama w zakładce ZAMÓWIENIA jak na stronie WYSYŁAM ALLEGRO. Jak już zapisze paczki i wejdę w DODANE PRZESYŁKI to są wszystkie już rozjechane. Nie ma kompletnie ładu . Zamówienia najnowsze lub opłacone najszybciej są w środku
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SilverWorld-PL, dziękuję Ci za cierpliwość. Listy drukują się w takiej kolejności, jak w zakładce Zamówione przesyłki.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

SilverWorld-PL
#8 Zapaleniec#

Witam.

Bardzo dziękuje . To BARDZO usprawni pracę. 

Pozdrawiam

 

 

oznacz moderatorów

SilverWorld-PL
#8 Zapaleniec#

Witam.

Niestety problem dalej występuje. Tak, przy generowaniu listów kolejność jest taka sama w zakładce ZAMÓWIENIA jak na stronie WYSYŁAM ALLEGRO. Jak już zapisze paczki i wejdę w DODANE PRZESYŁKI to są wszystkie już rozjechane. Nie ma kompletnie ładu . Zamówienia najnowsze lub opłacone najszybciej są w środku

oznacz moderatorów